2733
2739

پسرمن هم نیز😁😁شاید طبیعی باشه.چون تازه دارن حرف میزنن.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

طبیعیه خب

خواهرزاده ی من ش رو ف تلفظ میکرد

مثلا به شهرام میگفت فهرام

ولی خب الان کاملا درست تلفظ میکنه، یه درصدشم بچه ها برای جلب توجه اینطوری جابجا تلفظ میکنن

مثلا چون موقع حرف زدن می بینن برای همه جذابه سعی میکنن تکرار کنن

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2738
میترسم نکنه بزرگی هم اینجور بشه

مگه تو خانواده دارید؟خواهرشوهرم همسرش این مدلیه بچشون هم عین باباش حرفرمیزنه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

خواهرزاده ی دیگم به ترسناک میگه ترسکان. بعد خودش میگه میدونم ترسناکه ولی دوست دارم بگم ترسکان😁

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
اخه باباش هم کمی اینجوره

ممکنه.حالا چراحساسی!؟بامزس که.من خوشم میاد.

اره . یعنی ارثی میشه؟

آره.منکه میبینم بچه خواهرشوهرم ۹ سالشه عین پدرش سینش میزنه.

2706