2737
2734
عنوان

اگه مردی فوت کنه سرپرستی بچه ها با کیه؟؟ مادر یا جد پدری

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 33 پست

منو دادن به مامانم،پدر بزرگم فوت شده بود ولی برادر ناتنی داشتم که مامانم میگه تو دادگاه داداشت خودشو کشت به خاطر حقوقت حضانتتو بگیره،ولی قاضی آدم خوبی بود گفت تا مادر زندس هیچ کس حق حضانت نداره،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانما اگه زنی فقط بچه هاش دختر باشن فرق داره با اینکه فرزند پسر هم داشته باشه؟؟؟

در مورد حقوق هم میدونم حقوق به پدرومادر مرد هم میرسه یعنی حقوق متوفی بین همسر و پدرومادر تقسیم میشه؟

به برادراشم میرسه؟؟؟؟؟

منتظر اتفاقات خوبم 
پس چرا میگن قانون جدید به مادر میده

اول به ما در بچه است این حق . کسی نمیتونه ازش بگیره  مگر شیونات اخلاقیش  بد باشه.  یا شغلی بد و ناپسند داشته باشه جد پدری میتونه بگیره  بچه رو . ولی اینروزا  کسی  برای کسی دل نمیسوزونه و اخرش همون مادر بچشو بدل میکشونه.  

2728

سرپرستی و نگهداری بچه ها با مادر هست،اما قیومیت با جد پدری هست،یعنی خرید و فروش اموال بچه ها،خروج از کشور چیزهای کلی با پدربزرگ، اگر هم پدر فوت شده حقوق مستمری داشته باشه به مادر میدن..پدر بزرگ اگر اختیار اموال رو داشته باشه،موظف مخارج بچه ها رو تامین کنه..در گذشته پدر بزرگ می تونست سرپرستی بچه ها رو از مادر بگیره..اما الان همچین قانونی نیست

خانما اگه زنی فقط بچه هاش دختر باشن فرق داره با اینکه فرزند پسر هم داشته باشه؟؟؟ در مورد حقوق هم می ...

مامانم هم سرپرستی منو گرفت هم قیم من شد،پدر بزرگم فوت کرده بود،در مورد حقوق بین منو مامانم تقسیم شد به داداشام چیزی ندادن،چه برسه به عموم،

2738
خانما اگه زنی فقط بچه هاش دختر باشن فرق داره با اینکه فرزند پسر هم داشته باشه؟؟؟ در مورد حقوق هم می ...

به جنسیت بچه ها ربطی نداره...حقوق رو فکر کنم در صورتی سهمی به پدر و مادر می دن که قبل از فوت، تحت تکفل پسرشون باشن..اما از اموال به جامانده هر کدام یک ششم ارث می برن..برادر هم حقی نداره

پس چرا میگن قانون جدید به مادر میده

فقط جد پدری 

مگر اینکه نخواد قیم باشه اونوقت مادر ننه مرده 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
پس فقط به پدرومادر میرسه 

معمولا اگه فرزند زود تر از پدر مادر بمیره وراث شامل اول بچه ها بعد همسر پدر مادر هستند اگه اینا نباشن برادر ها و... ،قیم بودن با سرپرستی فرق داره،داداشم میخواست منو به سرپرستی مامانم در بیاره خودش قیم من بشه که حقوقمو بگیره،در واقع اینطوریه که باید بچه ها پیش مامان باشن ولی خرج بچه ها و اجازه های حقوقی و ازدواج با قیم باشه که پدر بزرگ مسئولشه،اما این خان داداش من میخواست مامانم دور بزنه چه دعوا ها که نشد اووووف،بازم شما در مورد این مسئله بایه مشاور حقوقی مشورت کن،