2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
إلهه جون شیر خودمو میخوره
اکه بهش ندم دو روز یا سه روز یک بار شکمش کار میکنه ولی خیلی سخت
خیلی اذیت میشه
ولی با روغن زیتون هر روز شکمش کار میکنه خیلی هم راحت کارشو میکنه
مینا جان بهش اب و مایعات چقدر میدی به نظرت کم نمیدی؟؟خودت حالا که بهش شیر میدی از غذاهای چربی دار استفاده میکنی؟؟
از آتش زرتشت، نفس میگیرم // اندوهِ هزاره از ارس میگیرم // من خون تمام لاله ها را روزی , از هرچه ع ر ب، دوباره پس میگیــــرم.
2740
عزیزم اگر شیر خودت رو میخوره تا یه هفته هم اوکی هستش، من چون دختر خودمم اینطوریه و پیش بهترین متخصص ها بردم و تحقیقم کردم این رو بهتون میگم، حتما با دکتر مشورت کنید، نفس دادن روغن زیتون ضرری نداره، ولی اصلا باید دید که یبوست نرماله یا یبوست حاصل از مشکل، ضمنا دکتر گفت هر چیزی رو برای درمان یبوست به بچه ندید که عوارض گوارشی الی الابد ایجاد میکنه بعضی چیزا، مثلا روده ها رو لیز میکنه و امکان کارکرد طبیعی و عادی حرکات دودی شکل روده ضعیف میشه. اگر دکتر معاینه کنه و بگه بچه مشکل اعضای گوارشی نداره نباید به زور بچه رو وادر کنیم دستشویی کنه چون شیر مادر جذبش بالاست و میزان مدفوع تشکیل شده خیلی کمه
إلهه جون اخه مشکلم این نیست که هر روز شکمش کار کنه مشکل اینه که خیلی زور میزنه و اذیت میشه
نمیدونم جیکارم کنم
یه مدت هم یکی از بجه های سایت کفت اب ولرم بدم بهش که اونم خیلی جواب میداد ولی خیلی اذیت میشد تا بخوره
نمیدونم با این یبوستش جیکار کنم
خانمی مرسی از راهنماییت
2706