2752
2734
عنوان

دیگه نمیتونم ادامه بدم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2125 بازدید | 62 پست
نمیدونم این راه درسته یا نه اول پرس و جو کن اگه خواستی یه کانالایی هست همسر یابی خانما اقایون ق ...

خانوادم بفهمن نمیزارن به ۲۸سالگیم برسم 

خدایا شکرت خدایا مرسی که هستی خیلی دوست دارم برای سلامتی و ظهور صاحب الزمان یه صلوات 

آخه معمولا اونایی که به بقیه میگن چرا شوهر نمیکنی خودشون یا فامیل هاشون شوهر های درپیتی کردن اما بازم با همون اجناس بنجل (شوهر های عتیقشون ) 😐 میخوان پز بدن و ما رو زیر سوال ببرن 😂😂🤭 نمیدونم چرا فکر میکنن قله های موفقیت رو فتح کردن 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین چرا خودت کسی رو پیدا نمیکنی ؟؟ بالاخره شاغلی 

پیدا کردم ولی پشیمون شدم 

بهم نمیخوردیم 

خودمم سخت میگیرم خیلی

خدایا شکرت خدایا مرسی که هستی خیلی دوست دارم برای سلامتی و ظهور صاحب الزمان یه صلوات 

استارتر مگه مومن هستی ؟؟ چادری اینایی ؟ اگر نیستی خودت یکی رو پیدا کن 😐 حالا نمیخواد خیلی جلف باشی همون دوست عادی ، اگر اونم شرایطش رو داشته باشه میاد برای ازدواج 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2731
تورو باید کشت 

😂

به خدا این چند ساله میشناسمت هی گفتی شوهر 😜

حق داری حقته خب دلت میخواد 

نمیدونم والا حکمت خدا چیه!

یکی طلاق میگیره فرتی میره با یه پسر ازدواج میکنه دوباره جشن و تالار و...

دوبار تجربه میکنه حالشو میبره 

انوقت یه عده هم مثال ما ...

من خیلی وقته به یه ورمم نیست کاش شغل و درآمد مناسب داشتم فقط... 

خوش به حالت باز تو شاغلی

با نظر من موافق نیستید ریپلای نکنید ، پبشنهادم بهت پماد سوختگیه:))
آخه معمولا اونایی که به بقیه میگن چرا شوهر نمیکنی خودشون یا فامیل هاشون شوهر های درپیتی کردن اما باز ...

اره دقیقا 

پیدا کردم ولی پشیمون شدم  بهم نمیخوردیم  خودمم سخت میگیرم خیلی

خوب پس میتونی ، ببین یه کوچولو از معیارهاتو میگی ؟؟ منم خیلی سخت گیرم 😐 وسواسم 

به نظرم مشکل از خودت هم هست یکم باید دیدت رو عوض کنی 

ولی من مطمئنم ازدواج میکنی حالا ببین کی گفتم 

استارتر مگه مومن هستی ؟؟ چادری اینایی ؟ اگر نیستی خودت یکی رو پیدا کن 😐 حالا نمیخواد خیلی جلف باشی ...

نه مانتوییم 

مومن خیلی نه عادیم

بیا بوست کنم غصه نخور

میگن اگه یه مقنعه سبز یا سفید سالگرد ازدواج حضرت علی و فاطمه ببری ولی ندوزی تا سال بعد همون موقع فرد مورد نظرت پیدا میشه خودم اعتقادی ندآرم با اینکه به چشم دیدم که شده امتحانش ضرر نداره  

هوامو نداشتی،هوایی شدم......
خوب پس میتونی ، ببین یه کوچولو از معیارهاتو میگی ؟؟ منم خیلی سخت گیرم 😐 وسواسم  به نظرم مشکل ...

مطمئنی من ازدواج میکنم ؟

نه مانتوییم  مومن خیلی نه عادیم

ببین باور کن من دخترایی رو دیدم که اصلا نه خوشگل بودن نه چیز خاصی داشتن فقط استاد این بودن که چه طوری پسرا رو جذب کنن ، به جوری مخ میزنن پسره فکر میکنه خودش مخ زده ‌

فکر کنم که یکم مغرور هم باشی ؟

😂 به خدا این چند ساله میشناسمت هی گفتی شوهر 😜 حق داری حقته خب دلت میخواد  نمیدونم والا حکم ...

😂😂

مطمئنی من ازدواج میکنم ؟

اره مطمئنم 

میدونی چرا !؟ چون من خودم اینو از روانشناس پرسیدم اون بهم اینا رو گفت 😁 البته مورد شما رو نه ها اما خوب خیلی شبیه 

اگر دوست داشتی آدرسش رو بهت بدم 

میدونی رو من که خیلی تاثیر گذاشت ، شاید بلد نیستی چه طوری با پسرا رفتار کنی 

ببین باور کن من دخترایی رو دیدم که اصلا نه خوشگل بودن نه چیز خاصی داشتن فقط استاد این بودن که چه طور ...

غرور که خیلی 

جواب سلام پسر فامیل بدم از خوشحالی دوروز روزه میگیرن 

خیلی مغروم  همه بهم میگن

اره مطمئنم  میدونی چرا !؟ چون من خودم اینو از روانشناس پرسیدم اون بهم اینا رو گفت 😁 البته مور ...

بابا تاحالا اجازه نداده  بایه خواستگار حرف بزنم 

2706