2737
2739
عنوان

بردن کالسکه عصایی داخل کابین هواپیما

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 38 پست
واقعا چه بد من تازه خریدم نمیخوام خراب بشه لازمش دارم تو. مسافرت

ماله منم تازه بود. برگشتنی از مسافرت شکست. انشاا... مال شما سالم می رسه همیشه که اینجور نمی شه ولی فک نکنم بزارن ببری تو. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جاریم پلاستیک و. چسب برده بود پایین پله ها نشسته بود پیچیده 

والا ما خودمون همیشه تحویل باردادیم ولی تا به حال صد نفرو دیدم که بردن همچین کاراییم نکردن

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
ببین عزیزم قسمت بار بدی بهتره سلفون پیچ کنی  تا پای پرواز ببری لازم نیست هیچ کاری بکنی تمام&nb ...

سلفون پیچ کنن

بعد. دیگه نمیشه ازش استفاده کرد؟

بچه ام کوچک باید بغل کنیم

هزینه هم داره سلفون. کردنشون؟؟

2728
والا ما خودمون همیشه تحویل باردادیم ولی تا به حال صد نفرو دیدم که بردن همچین کاراییم نکردن

یعنی وقتی چمدون تحویل میدین

کالسکه باهاش تحویل میدین

اخه بعدش باز لازم داره ادم که

یعنی وقتی چمدون تحویل میدین کالسکه باهاش تحویل میدین اخه بعدش باز لازم داره ادم که

شما ببر پای پرواز اگر کسی بهت گفت چرا چسب و سلفون نیاوردی اینجا بپیچی بیا تف کن تو عکس پروفایل من 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
شما ببر پای پرواز اگر کسی بهت گفت چرا چسب و سلفون نیاوردی اینجا بپیچی بیا تف کن تو عکس پروفایل من&nb ...

یعنی کالسکه را قسمت بار میگذارن یا داخل کابین?

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
2738