2737
2734
سلام دوستان گلم
من سال 82 در حدود 12 کیلو اضافه وزن گرفتم و لاغر شدم بعدش افتاد توی مریضی و فوت مادرم..کلی چاق شدم

بعدش سال 84 دوباره رژیم گرفتم 10 کیلو کم کردم..چند ماه خوب بود..بعدش دوباره کلی چاق شدم

عقد کردم سال 87 با ورزش و رژیم شدید 20 کیلو لاغر شدم..اما توی یک سال همش برگشت

دو سال بعدش می خواستم حامله بشم با طب سوزنی 25 کیلو لاغر شدم اما چون مشکل جسمی واسم پیش اومد یهو ولش کردم بعدش هم حامله شدم

چون رژیم را یکدفعه ول کردم تمام چاقی من توی بارداری برگشت به علاوه خود اضافه وزن باردای..خلاصه من هنوز چاقم

که تا همین الان که دوس ال زا زایمانم می گذره 30 کیلو اضافه وزن دارم...

الان هم از چاقی خسته شدم..هم از بیماری های مربوط به چاقی می ترسم مخصوصا اینکه دیگه توی دهه 20 زندگیم هم نیستم

هم اینکه سال دیگه دوباره یم خوام اقدام واسه بارداری کنم
بهترین جای جهان،فرصت آغوش توست
همه اینها را گفتم واسه اینکه بگم..هر کاری می کنم دیگه اراده ندارم رژیم بیرم..یک ماه می گیریم بعد ولش می کنم
دیگه حوصله گرسنگی کشیدن را ندارم
خیلی دلم می خواد برم باشگاه اما با بچه کوچیک و اینکه کسی را ندارم نگه هش داره نمی تونم

شما می گید من چه کنم؟
می دونید یعنی اینقدر توی بارداریم و بعدش توی این دو سال واسه بچه داری هم استرس داشتم و هم بیش از توانم خسته شدم و بی حوصله
دیگه حوصله اینو ندارم حواسم به غذا خوردنم باشه...همین که لطف می کنم یه ریزه حوصله ام می ذارم واسه بچه ام که سرش داد نزنم
شاهکار کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام باران جون منم دقیقا عین خودتم پارسال با ورزش تونستم 11 کیلو 3 ماهه کم کنم ولی الان کیه به قول تو تصمیم میگیرم 2 روز رعایت میکنم ولی دوباره ول میکنم
دم گربه ها گرم...!

با ”بو” کردن متوجه میشن که هر آشغالی ارزش خوردن رو نداره...

اما ما آدم ها تا از کسی نخوریم نمیفهمیم که آشغاله...
به خصوص که باشوهرم سر چاقی من به مشکل خوردیم از ادمای چاق بدش میاد نزدیکه به 4 ماهه سرچاقیه من حتی شبها هم از هم جدا میخوابیم خسته شدم
دم گربه ها گرم...!

الی و پری جوون ممنونم

راستش من می خوام برم پیش مشاوره...اما راستش هم نمی رسم هم یک جورایی پولش جور نیم شه
اما این موضوع داره منو از داخل می خوره..ساعتی نیست به فکرش نباشم

خودمو توی آیینه نگاه می کنم عقم می گیره
حاضر نیستم عکسهای 3 سال پیشم را ببینیم

حالا تیو همین چاقی من
تمام فک و فامیل های شوهرم داره ازدواج می کنند و چه جشن هایی هم می گیرند
2738
الی جوون من یک رژیم غذایی می گرفتم زیر نظر دکتر دو ماه اولش برنج نبود فقط گوشت و سبزیجات بود..بعدش هم یواش یواش همه چیز وارد رژیم شد اما خیلی کم

راستش با این وضعیت قیمت گوشت و مرغ نمی صرفه رژیم پروتئینی بگیرم
من شوهرم همش بهم گیر میده اصلا دیگه خودم میتونم بفهم از من نفرت داره دراین حد یعنی....
منم عروسی برادر شوهرم نزدیکه بدبخت شدم واسه عققدشون که هیچی اصلا لباس پیدا نکردم ابروم رفت
دم گربه ها گرم...!

من از گوشت متنفرم اصلا نمیتونم گوشت بخورم
من میخوام اینترنتی ثبت نام کنم رژیم دکتر کرمانی رابگیرم دیگه باید زور بالای سرم باشه چون دیگه اراده ندارم
دم گربه ها گرم...!

2706