2733
2734
عنوان

قطره آهن (لیپوزوفر)

| مشاهده متن کامل بحث + 100039 بازدید | 57 پست
چه جالب. بعد فروگلوبین یهو از 14 شد 20

فروگلوبین نگرفتم

من اولش فروسیس گرفتم از مارک مولتی ویتامینش ولی الان دیگه پیدا نمیشه

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
مرسی پس منم خارجی بدم اخه یه ماه ایرانی دارم میدم اما از ترس که دندونش سیاه بشه با زور بهش میدم...

من دوروز به پسرم ایرانی دادم دوتا دندون پایینیشو کدر کرد و دو دست لباسشم به فنا داد😥😥😥😥

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فروگلوبین نگرفتم من اولش فروسیس گرفتم از مارک مولتی ویتامینش ولی الان دیگه پیدا نمیشه

ایروفیکس چنده؟

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
2728
یعنی خارجی بدونه اینکه آب بدی و...دندونش سیاه نمیشه؟چه مارکی؟چنده

نه اصلا چیزی نمیدم بعدش ،خارجیا رنگشون مثل شیره

فروسیس

لیپوزوفر

آیروفیکس

هر سه تاشون خوبه

دوتای اولی حدود ۴۰،آیروفیکس آلمانیه ۵۹ بعضی داروخانه ها ۶۱

2740
الان قیمتش رو چک کردم داروخانه بهرو قیمت قطره آهن لیپوزوفر زده 42 هزار تومن 

😐😐

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.

سلام مامانای گل، خوبید. من پسرم اصلا قطره آهن و مولتی نخورده تا حالا. الآن ۱۶ماهشه. هرکاری میکنم نمیخوره. دکتر واسش آزمایش داد کمخونی ناشی از فقر آهن داشت ی کم. قطره لیپوزوفر نوشت واسش. میخواستم ببینم اگر بهش بدم دندوناش سیاه نمیشن؟ بعدش باید آب بدم؟ واینکه با سرنگ بدم یا با همون قطره چکون خودش؟

سلام مامانای گل، خوبید. من پسرم اصلا قطره آهن و مولتی نخورده تا حالا. الآن ۱۶ماهشه. هرکاری میکنم نمی ...

سلام عزیزم خوبی؟خیلی خوشمزه اس نینیت میخوره با همون قطره چکونش بهش بده نیازی نیس بعدش آب بهش بدی دندونو سیاه نمیکنه و حتی نیاز نیس که تا یه ساعت بعدش بهش شیر ندی . میتونه همراه با لبنیات هم داده بشه 

2706