2733
2739
عنوان

اسم دخترم قشنگه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مندخودم عاشق اسم بهارم،ینی چی که مدنشده اسم های عجق وجق میزارن رو بچه،اسم باید در عین سادگی ،تلفظ راحت داشته باشه

خدایا تنها تو غیرممکن را ممکن میکنی،پس غیرممکنم را ممکن کن...
اسم خودت سناس؟؟

نه خودم پروانه م هیچی پیدانکردم به اسم خودم بیاد

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2740
سلین قشنگه ولی فک کنم ترکی باشه

بله ترکیه

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
نه خودم پروانه م هیچی پیدانکردم به اسم خودم بیاد

پانیذ

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

هر دو قشنگن👍👍

اما اگر واسه این میخای سلین بزاری ک تو خارج براش بهتر باش،اما بهار تو خارج شیکتره ها 

سلین جدید تره اما بهار هیچوقت قدیمی نمیش اما سلین از مد میفته و معنی سلین قشنگ تره 

من نمیتونم برتری بدم 😉