2733
2739

من روز چهارم عادت ماهيانه ام هستش

هميشه روز چهارم در حد لك هست و پنجم تموم ميشه

امروز يك مساله اي پيش اومد خيلي استرسي شدم

الان يك ساعته خونريزيم خيلي زياد شده

چكار كنم ؟

لطفا راهي بلدين بگين

مفناميك اسيد بخور

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مفنامیک اسید 

ترنسید 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2731

شاید فیبروم داری . حتما برو چک اپ کنه . و از استرس نیست . مشکل انعقادی ندارید ؟ بهرحال اگر شدیده برو اورژانس  امپول میزنه  موقتا بند میاد ولی باید بری دکتر علت پیدا بشه. اگرم اسپرین مصرف میکنی  قطعش کن. یا روی دارویی هستی  ممکنه از دارو باشه. 

از خانواده مفنامیک اسیده

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2738
شاید فیبروم داری . حتما برو چک اپ کنه . و از استرس نیست . مشکل انعقادی ندارید ؟ بهرحال اگر شدیده برو ...

نه اسپرين نميخورم

مشكل انعقادي هم ندارم

الانم خون خيلي رقيق خارج نميشه چندبارش لخته بود

ترنسيد نميدونم چيه ندارم ولي مفناميك يدونه خوردم

مفنامیک اسید

بروفن

ترنسید

اینا خونریزی رو کم میکنه

استراحت میتونه کمک کنه

من خودم بروفن میخورم خیلی کم میشه ولی طولانی میشه دیگه

2706