2737
2739
عنوان

خانومایی که دختر ۵ سال به بالا دارین پوششتون تو خونه چجوریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من همه چی میپوشم..ولی اینجا چون مذکر فراوانه..باز نمیکنم..

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
اتفاقا جاهاي خصوصيتونو نبايد ببينن چه تو حموم  چه بيرون وگرنه تاپ و شلوارك و غيره  اش ...

پس تو حموم چیکار کنم میبرمشون حموم با لباس که نمیتونم بشورمشون و کیسشون کنم ولی هر وقت میریم حموم بهشون میگم فقط مامانا اجازه دارن جاهای خصوصیتون ببینن 

یا خداااا😂😂😂🤣🤣🤣🤣دمتتت گرم باباااا🤣🤣🤣🤣🤣🤣تو از بچه های الانم دهه نودی تریی😂😂😂😂😂

خیلی کلم پیچ بودم😂😂😂ازمامانم میپرسیدم جرا دختر فلانی تا عروسی نکرده بود بچه به دنیا نمیاوردکه ماباهاش بازی کنیم حالا که دیگه نمیبینیمش میخوادبچه بیاره😂😂ازاین خاطره های شنیدنی زیاددارم

2738
پس تو حموم چیکار کنم میبرمشون حموم با لباس که نمیتونم بشورمشون و کیسشون کنم ولی هر وقت میریم حموم به ...

ولي من هميشه با لباس هستم موقع حموم كردنشون و  نهايت اينكه لباس خيس ميشه 

نه متاسفانه دختر ندارم 😞

جلو پسر باید مراعات کرد درسته؟خواهرم دو تا پسر داره خیلی تو خونه برا لباس پوشیدن معذبه همش میگه بزرگ شدن باید خودم بپوشونم فکرشون مشغول نشه

ای خدااا😂😂😂😂 یادت باشه یبار تاپیک بزن تعریف کن مام بگیم بخندیم

چشم 😂😂😂حالا یکی دیگه باورت میشه تا ۶سالگی ازجارو برقی میترسیدم وتا روشنش میکرد مامانم میدویدم طبقه بالا

ولي من هميشه با لباس هستم موقع حموم كردنشون و  نهايت اينكه لباس خيس ميشه

آخه دو تا بچه حمومشون یه ساعت طول میکشه همینجوریش خیس عرق میشم تا حمومشون تموم شه آره فک میکنم باید دیگه کم کم یادشون بدم خودشون برن من فقط سرشون بشورم با لباس

2706