2737
2739

بروازدکترت بپرس خب

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاالله ک چیزی نیست 

گلم کل بدن چقدر شد 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2728
2738

بله جاری من. نه اتفاقی نیفتاده اگه روشکمتوانجام نداده باشی جاهای دیگه مشکلی نیست چونکه اوایل بارداریته ولی دیگه به هیچ وجه  انجام نده

آقامون وبچمون امضامه اصلن ازاین قشنگتر؟؟    

امیدوارم شکم و کمر و بیکینی انجام نداده باشه. چون اگه مستقیم بخوره ضرر داره

به یک نفر گفتند: چرا شما دیوانه‌ اید؟   گفت: ما دیوانه نیستیم فقط تعدادمون کمه ؛ اگر زیادتر بودیم ، آنوقت شماها دیوانه بودید ...
باز هم از دکترت بپرس ولی چیزی که من خوندم اینجوری نوشته بود که عمق نفوذ لیزر در حد چند میلیمتره و به ...

خودمم خوندم تاثیر نداشته  وقت دکتر گرفتم ولی الان استرس دارم میترسم

من یه بار کل دندونامو درست کردم و چندبار عکس از دندونام گرفت که برا بچه خطرناکه و سینوزیتمم اوت کرده بود چندتا چرک خشک کن قوی زدم. بعد آزمتیشم مثبت شد خیلی ترسیدم رفتم دکتر گفتم میترسم بچه م مشکل پیدا کنهسقطش کن برام دکتر بهم اطمینان داد که ماه اول خرکاری کن هیچ آسیبی به بچه نمیرسه. منم از سقط پشیمون شدم ولی بعدشم فهمیدم که یه اختلالی دارم که آزمایش خونم مثبت کاذب میشه و باردار نبودم اصلا. حالا شما میخوای با یه متخصص در میون بذار

😊
2706