2737
2734
عنوان

گندكاريتون كه تو دنياي واقعي نميتونين بگين چيه؟حتي مسخره

| مشاهده متن کامل بحث + 611 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بچه بودم دختر همسايه  منو خيلي دوست داشت من ٧ سالم بود اون ١٦ فكر كنم يه روز اومد منو برد خونشون من رفتم تو اتاق خواب پرده اتاق خوابشون بلند بود تا روي زمين  رفتم پشته پرده پردرو پيچيدم دور خودم انقدر توش پيچيدم تا پرده كنده شد  افتاد و من در نهايت آرامش از اتاق اومدم بيرون و به هيچكس نگفتم گندكاريه منه ، و فكر ميكردمم كسي نميفهمه كار منه.      خنگ بودم

2731

یه بار بابایزرگم بغلم کرد منم رژ داشتم قرررمز خلاصه پیرهن سفید این قرمز شد روی جیبش مامانبزرگم دگ ولش نمیکرد کی بوست کرده😂😂😂منم جرات نداشتم بگم مال منه😂

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
2738
یه بار بابایزرگم بغلم کرد منم رژ داشتم قرررمز خلاصه پیرهن سفید این قرمز شد روی جیبش مامانبزرگم دگ ول ...

واييييييي منم باباي بابام بغلم كرد ازش متنفرم دقيقا منم روي جيبش قرمز شد  همينجوري منو بغل كرده بوددددد من با انگشت سعي ميكردم پاك كنم

اره خودش تاپیک زد اعتراف کرد...گفت اشتباه کردم تورو خدا پیش پلیس فتا ازم شکایت نکن بابام بفهمه منو م ...

واقعاااا؟!😢😢😢

ولی حقش بود 😒

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫

بچه ک بودم رفته‌بودم خونه دایی بعد رفتم‌ دستشویی ولی ترسیدم برم توی توالت جیش کنم. قسمت روشویی و توالت با پله جدا بود. منم کف همون قسمتی ک روشویی بود کارم را کردم 🙈🙈🙈

به خیال خودم همه فکر می کردن آب ریخته 😁😁😁

عجب عالمیه بچگی 🤗

مگر میشود تو باشی و من آرزوی دیگری کنم😍