2733
2739
عنوان

لباس زیر شیردهی

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 35 پست
سلام،ممنون.بله،نوزدهم زایمان کردم

به سلامتی همیشه تاپیک هاتو دنبال میکردم برات دعا میکردم 

بچه هات خوبن 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
به سلامتی همیشه تاپیک هاتو دنبال میکردم برات دعا میکردم  بچه هات خوبن

ممنون ازلطفت عزیزم.خداروشکر خوبن.فقط دوتاشون ب خاطروزن پایین بیمارستانن،روند وزنگیری کنده.تروخدا دعاکن زودتر وزن بگیرن وصحیح وسالم بیارمشون خونه🙏

این هم نفسی،چ حس وحالی دارد.درپیکرمن چهارقلب❤❤❤❤دارد،ضربان.🙏... در دلم 💖کسانی 👶👶👶جای دارند که درتمام زندگی ام اکنون آنهارا حس میکنم💞 وبه خاطروجودشان باخداوند درخلقت شریک شده ام  🙏 ندیده دوستشان دارم  وعاشقانه منتظر حضورشان درآغوشم هستم...      (ممنون میشم،برای سلامتیشون دعا کنید🙏 )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون ازلطفت عزیزم.خداروشکر خوبن.فقط دوتاشون ب خاطروزن پایین بیمارستانن،روند وزنگیری کنده.تروخدا دعا ...

اخی عزیزم انشاالله زود خوب بشن خوب شیرشون بده 

شیر خشک بده 

مگه چند کیلو بودن 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
اخی عزیزم انشاالله زود خوب بشن خوب شیرشون بده  شیر خشک بده  مگه چند کیلو بودن

دوتاشون ک بیمارستانن،حدود یک ودویست بودن.پسرم ک بامن مرخص شد دو ودویست بود

این هم نفسی،چ حس وحالی دارد.درپیکرمن چهارقلب❤❤❤❤دارد،ضربان.🙏... در دلم 💖کسانی 👶👶👶جای دارند که درتمام زندگی ام اکنون آنهارا حس میکنم💞 وبه خاطروجودشان باخداوند درخلقت شریک شده ام  🙏 ندیده دوستشان دارم  وعاشقانه منتظر حضورشان درآغوشم هستم...      (ممنون میشم،برای سلامتیشون دعا کنید🙏 )
2731
دوتاشون ک بیمارستانن،حدود یک ودویست بودن.پسرم ک بامن مرخص شد دو ودویست بود

انشاالله خوب میشن فقط استرس نداشته باش 

خوب به خودت برس 

شیر خشک بهشون بده زود وزن بگیرن 

انشاالله خوب میشن فقط استرس نداشته باش  خوب به خودت برس  شیر خشک بهشون بده زود وزن بگیرن ...

❤❤❤