2737
2734

سلام خانومای گل من الان هفته ۳۲ بارداریمه 

هند هستم تا تاریخ ۲۵ جون امکان رفتن به کشورم و ندارم بخاطر اسنادام 

اون وخت میشم هفته ۳۶ 

ایا تو هفته ۳۶ برگردم کشورم یا بعد تولد نی نی 

بعد تولد نی نی  هم فقط دو هفته میتونم اینجا باشم چون ویزا و پاسپورت دختر کوچیکم و ویزای منو شوهرم تا اون موقع اکسپایر میشه 

میدونم دوتاش رسک داره ولی کدومش کمتره واقعا گیر کردم به رهنمای هاتون محتاجم 😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هفته ۳۶ اگر اجازه پرواز میدن بری راحت تره تا با نوزاد

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
هفته ۳۶ اگر اجازه پرواز میدن بری راحت تره تا با نوزاد

زایمان قبلیم هیچ نوع مشکلی نداشتم از اول تا اخر بارداری 

اینم یعنی مشکلی پیش نمیاد؟

از زایمان زودرس اونم تو هواپیما خیلی میترسم

2738

زن باردار سوار هوا پیما نشه بهتره.. چون آدم بارداره دست خودش نیست تو این چاله های هوایی اگر هواپیما تکونی بخوره یا هرچی.. بترسی ممکن رو صورت بچه ماه گرفتگی یا همون لک های قرمز بیوفته.. ولی دنیا بیاد میتونی از اونجا براش شناسنامه بگیری و بچه رو بخوابونی و بترسی یا نترسی مشکلی برای بچه نداره

هفته ۳۶ خیلی ریسک داره ،از هند تا کشورتون چند ساعت پروازه؟

جاییکه که من هستم اول با تاکسی تا شهر بنگلور سه ساعت 

بعدش از بنگلور تا دهلی سه ساعت در هواپیما 

بعدشم از دهلی تا کابل دونیم ساعت 

زن باردار سوار هوا پیما نشه بهتره.. چون آدم بارداره دست خودش نیست تو این چاله های هوایی اگر هواپیما ...

برا نی نی سفر خطر نداره؟

بیشتر میگن گوش میانی صدمه میبینه 

بدجور درگیرم 

جاییکه که من هستم اول با تاکسی تا شهر بنگلور سه ساعت  بعدش از بنگلور تا دهلی سه ساعت در هواپیم ...

خیلی زیاده ،البته این راهو اگه بخوای با نی نی هم بری بازم سخته 

۱۰ درصد تخفیف برای دوستای نینی سایتی 
زایمان قبلیم هیچ نوع مشکلی نداشتم از اول تا اخر بارداری  اینم یعنی مشکلی پیش نمیاد؟ از زایمان ...

زایمان زودرس برای چی.. مگه بچه اومده تو لگنت و استراحت مطلقی؟

اگر بخوای سز بشی که تو ۳۸ هفته است.. اگرم طبیعی بخوای ۴۰ هفته.. به ۳۶ هفته نه سز شامل میشه نه طبیعی.. استراحت مطلق هم اگر نیستی و مشکل خاصی اگر نداری تو هواپیما زایمان نمیکنی ولی ممکن نفس کم بیاری حالت خفگی شاید تو ارتفاع بهت دست بده..یا اگر بترسی ممکن رو بچه لک قرمز و.. بیوفته... اگر بارداری طبیعی و عادی داشتی زایمان حالا حالا ها نمیکنی

زایمان زودرس برای چی.. مگه بچه اومده تو لگنت و استراحت مطلقی؟ اگر بخوای سز بشی که تو ۳۸ هفته است.. ...

خب بیشتر خوندم که میگن چون فشار زیاد میاد تو هواپیما همون سبب زایمان زودرس میشه 

نه خدارو شکر الان تو هواپیما نمیترسم بار های اول یکمی دلهره داشتم 

یعنی میشه بدون کدام مشکل برگردم 

خدا جون کمکم کن 😢

برا نی نی سفر خطر نداره؟ بیشتر میگن گوش میانی صدمه میبینه  بدجور درگیرم

این راه هم برای زن باردار زیاده.. هم برای نوزاد سخته..یه بار یادمه یه جا خوندم که چیکار کنید به گوش بچه آسیب نرسه.. ولی چیکارش رو یادم نیست.. تو گوگل سرچ کن یا از دکترت بپرس..ولی اگر دکتر گفت تو بارداری برگرد زودتر از ۳۶ هفته برگرد چون هرچی پا به ماه تر بشی برات سخت تر میشه.. یه چیز شیرین هم همراهت بردار اگر ترسیدی فوری بخور که بچه ماه گرفتگی نشه..