2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اگر خط به نام خودتون باشه آره یه سایت مثل اینکه جدیدا اومده خط رو بدی اسم رو میده اسم رو بدی شماره ه ...

اون با ارائه مشخصات هست بعدم شماره نميده دقيق ميگه شما دو تا همراه اول بنامت هست مثلا يكي ايرانسل ...

برا سازمان تنظيم مقررات هست

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
سایت اومده😨

آره یکی از دوست پسرای دوستم بعد از 12 سال بهش زنگ زده بود حالا این بی چاره هم ازدواج کرده خطشم به نام باباش بود گفته بود از یه سایت تمام شماره های که به نام پدر دختر بود رو گرفته بوده واقعا هم همه شماره ها رو داشت 

والاه دوس پسر من قبلا از رو شماره موبایلم شماره خونمونو پیدا کرده بود بعد نامزدیم مسکل ساز شد برام

گاهی وقتا فقط خودت میتونی بفهمی چه قدر اون ادم سابق نیستی 😔اخه خیلی وقته دیگه از ته دل نمیخندم 😊💔 
چطور

خب امتحان كن برو دفاتر پيشخوان بگو فلان شماره رو دارم بگو مال كيه 

ميگه   ب تو ربطي نداره

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

قبلا ك اينا در انحصار مخابرات بودامكان نداشت كسي بتونه ب اين اطلاعات دسترسي پيدا كنه

ولي الان ك در اختيار بخش خصوصي هست خب ديگه متاسفانه امكانش هست اما نه ب راحتي

قبلا ك اينا در انحصار مخابرات بودامكان نداشت كسي بتونه ب اين اطلاعات دسترسي پيدا كنه ولي الان ك در ...

ممنون عزیزم

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 
اون با ارائه مشخصات هست بعدم شماره نميده دقيق ميگه شما دو تا همراه اول بنامت هست مثلا يكي ايرانسل .. ...

نه اینی که من میگم همه شماره ها رو داشت شاید بگم 10 تا خط به نام پدر دوستم بود 

تمام شماره ثابت های رو هم که داشت در آورده بود 

2706