2733
2739
عنوان

بهترین فیلما یا سریالای کره ای که به عمرتون دیدین چی بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 54 پست

اون قبلیا ک دادم سریال بود اینام فیلم 

on your wedding day 

train to busan 

rampant

door lock 

اوففف ی سریال دگم یادم اومد 

modern farmer لوسه ولی اخر خندس

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک کردم میگی کدوم یکی از پسرا اشتبا ریپلای کردم اول  وای اون داهاتیه ک بمب میساخت و اون یون ...

پری پارککککک 🤩😍😍😍😅😅😅😂😂😂😓

من وقتی ان یونا میشد از خنده غش میکردیم 

اوریون نمیدونس پیش خودش نگهش داره یا بفرستش پیش آبجیش 😅😅😅

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

دلم برات تنگ شده فوق العاده اس

ملکه کی 

آخرین ملکه

دکتر بیگناه

زن برادرم نوزده سالشه

پری وزنه بردار

تو زیبایی‌

وارثاس

شاهزاده زمان

مرد بد

اجوشی من

افسانه یِ حیات حرفی جز این نبود     یا مرگِ آرزو یا آرزویِ مرگ
2731
به تو که زیبایی تو زیبایی افسانه دریای ابی دوبون سونگ زن قوی پینوکیو مصاحبه پایانی کی پاپ رویا ...

مثل شعر سپید شد 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
عه   ان یونااااا  !!!😅😅😅😂😂😂😂   منم  اونو دوس داشتم  یا آقای شین ...

من خیلی وقته نگاش کردم اسماشون یادم رفته😁 یبار دیگ باید نگاش کنم😂😂😂 لباس صورتیش دل منو برده😋😂😂😂

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
پری پارککککک 🤩😍😍😍😅😅😅😂😂😂😓 من وقتی ان یونا میشد از خنده غش میکردیم  اوریون نمیدون ...

واقعااا اوف من همون 2014 دیدمش اصن اسماشون یادم نی فقط در این حد یوناعه عشقم بوود ک اسمش یادم مونده داغون میشدم از خنده خخخخ

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2740