2733
2739
فکر میکردم پاییز و زمستون امسال کلی برنامه دارم و مادرم و سرم گرمه الان خونه م تاریک و ساکته اما ...

این چه حرفیه

شما همیشه مادری

ولی یه مادری ک داغ بچه دیده ک اجرش پیش خدا خیلی زیاده

مثل مادر علی اصغر 

مثل حضرت زهرا که شش ماهش سقط شد

شما هم تا ابد یه مادری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مامانای رنجیده، من ۳۶ هفته پسرمو از دست دادم، و زایمان کردم، الان ۱۸ روز شده خیلی دلتنگشم

عزیزم😔😔😔خدابهت ارامش بده  و صبرانشاله بزودی بادار میشی و بسلامتی و خوبی همه چی میگذره

❤️بگذار مهربانی خاصیت توباشد❤️

وای عزیزدلم.....

خدا بهت ارامش و صبر بده....

خیلی ناراحت شدم با هر پستت اشک ریختم...

ایشا..خدا بهت بچه سالم عطا کنه بزوردی..

فقط سعی کن روحیه تو برگردونی..

تو میتونی عزیزم ب فکر اینده باش😥😥😥😥

🦄you're the most expensive  thing that I have 
2728

سلام مامانا منم سال ۹۶ بچم به دنیا اومد بعد زایمان فهمیدیم مشکل ژنیتیکی داره بعد ۱۳ روز فوت کرد تمام غربالگری هارو انجام دادم 

فقط به عنوان تجربه میگم تو بارداری ها حتما بهترین سونوگرافی ها و بهترین ازمایشگاه برید مخصوصا شهرستانی ها

من سونوگرافی دکتر اسدی رامسر رفتم خدا بعد زایمانم گفت اصن نمیدونم چرا متوجه نشدم حتی لب شکری بودن بچه رو هم نفهمید

خیلی سخته فقط با اومدن بچه دیگه اروم میشید دوسال به خودم وقت دادم هم روحی هم جسمی کمی خوب شدم با انجام چکاپ کامل دوباره باردار شدم این سری کل ازمایشاتمو تهران پیش بهترین ها دادم

۳۰ هفته هستم استرس زیادی دارم تا سالم نبینمش اروم نمیشم

فقط خواستم بگم موقع سونو و ازمایش حتما به جایی که میرید توجه کنید دستگاه ها سونو خیلی باهم فرق دارند جایی برید که دستگاههای پیشرفته داشته باشه و دکترشم خوب باشه 

2740

هیییی من دوتا بچم نه ماهه تو شکمم  مرد جواب ازمایش ها معلوم نشد گفتن از اول سالم بوده یهوی مرده معلوم نشد چرا هردوشونو نه ماه مرده بدنیا اوردم  هی هی خدایا چرا اخه چرا

محمدم دوستت دارم عسلم دوستت دارم کاش بودین

ولی هیچوقت امیدتونو از دست ندین من بارداری اولم پسر بود نه ماه مرده بدنیا اوردم از غصه میمردم شوهرم و من از غذا افتاده بودیم وسایلای که خریده بودم جلوچشمام بود هی گریه میکردم اخرش پیش یک سیدی که دعا مینوشت رفتم گفت چشم زدنت به من گفت برات دعا مینویسم وبرات دعا میکنم که سال بعد یه بچه داشته باشی ان شاءالله واین دعا رو هیچوقت از خودت دور نگه ندارمنم این کارو کردم واقدام به بارداری کردم...  بعد از ۴۰ روز  از زایمانم دوباره باردارشدم این دخترمو نفس خانوم رو با دعای سید تونستم نگه دارم الانم خداروشکر سالم و سالمه ۲ ونیم سالشه ولی اون دعا به اب رفت حموم رفتنی🙁 تو بارداری سومم بازم نه ماهه دخترم عسل واز دست 

دادم معلوم نشد چرا حتی ازمایش از جفت جنین روبه آلمان فرستادن برسی بشه جوابش این بود که سقط شده مرده ولی دلیلش مرده زایی دوتاشونم معلوم نشد بعد از مرده زایی اخرم پیش یه دعانویس مشهور که بهش اعتمادم داریم یعنی کارش درسته رفتیم اون کتاب باز کرد  سرشو تکون داد گفت بهت رحمم اومد برات طلسم کردن کارت سخته هیی خدایا کمکم کن 😔😔به هرحال غصه ما به کجا برسه رفتنیا رفتن ولی خدا روشکر دخترم نفس دارم اونم فک میکنم با دعای خیر اون سیّد هست واینکه اون زمان خیلی تو عاشورا عزاداری گریه کردم از خدا آقا امام حسین کمک خواستم گفتم بخاطر اون طفلی که از دست دادی  تو میدونی یا امام حسین داغ فرزند سخته خیلی سخته کمکم کن باردار شم صحیح وسالم این بچم بدنیا بیاد وگرنه دیوانه میشم قربونت برم یا امام حسین این بچم سالم موند قربون نفسم دختر گلم برم ان شاءالله خدا به هر ماردی به هر خانواده ای که دلش بچه میخواد بده خدایا خودت دعاشونو که صلاحشونه برآورده کن ودعای منم بر آورده کن الهی آمین یا رب العالمین..

سلام مامانای رنجیده، من ۳۶ هفته پسرمو از دست دادم، و زایمان کردم، الان ۱۸ روز شده خیلی دلتنگشم

خدا صبر بهت بده

من تو ۳۷ هفته و ۴ روز دخترم تو شکمم فوت کرد و درش آوردن دقیقا ۴ روز به موعد زایمان

داغونم همش اشکم میاد 

الان ۴ روزه سزارین شدم 😭😭😭

خدایا خودت مواظب همه چیز باش 
خدا صبر بهت بده من تو ۳۷ هفته و ۴ روز دخترم تو شکمم فوت کرد و درش آوردن دقیقا ۴ روز به موعد زایمان ...

عزیزززم خیلی متاسفم که این اتفاق برات افتاده، کامل درکت میکنم، بهتم نمیگم ایشالا اون یکی میاد حالت خوب میشه، اینقدر اینو بهم گفتن که

فقط سعی کن حالت بهتر شه، من چند جلسه رفتم پیش مشاور

ناناز جان این باردار شدن خودش خیلی مکافات داره معلومه واسه نی نی دار شدن خیلی زحمت کشیده بودی ک ...

سلام حدود چهارسال از تاپیک شما می گذره 

خیلی اعصابم بهم ریخت و گریم گرفته منم الان ۳۸هفته باردارم پس فردا زایمان دارم کامل حس مادرانه ای که داشتی و درک می کنم

می خواستم ببینم دوباره اقدام کردی؟الان مامانی؟خدا بهت دختر داد یا پسر؟

دخترم دنیام
سلام منم تو ۳۶ هفته جفتم کامل کنده شد و پسرم پر کشید  شما در چه حالین؟

من الان ۱ سال گذاشتم و باردار نشدم بعد از ازمایشای مختلف چندین ماه فهمیدیم ک همسرم عقیم‌شده حتی دکتر گفت میکرو هم‌نمیتونم واستون انجام بدم بی فایده اس یهو اینجوری شد گفتن از استرس خیلی شدیده احتمالا .دیگه زندگیم نابود شد هرجی این‌ چند ماه هم دارو و امپول استفاده کرد بدتر شد 😞