2737
2739
اخه شوهرش گفته تو هم همون باش یعنی یه چیزی بوده!  تازه اسی گفت. پاگشا نکردن واسه عقد این دختر ...

احتمال داره

موهای سفیدی ک هی داره رو سرمون زیاد میشه...ارث بابامون نیست!!!‌حرف های نزده تو دلمونه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه لباس شیک بپوش،خب اون مریض بودخ درسته باید میومد اما تو خودتو حسابی تحویل بگیر به خودت برس,زندايياي من عروسيم خيلي لباساي خوشگل پوشیده بودن یکیشونم باردار بود اما لباس مجلسی بارداریش خیلی ناز بود خیلی خوشگل شده بود

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹
2728
ول کن بابا وقتی اینقدر باهاتون غریبه بودن که مراسمها دعوتتون نکردن تو هم نرو تو این گرونی خرج ارایشگ ...

میترسم از حرف و حدیث بعدش وگرنه عاقلانه ترین راهه

یه لباس شیک بپوش،خب اون مریض بودخ درسته باید میومد اما تو خودتو حسابی تحویل بگیر به خودت برس,زنداييا ...

من اصلا نمیدونم زن دایی عروس باید چه شکلی باشه خخخخخخخ 

2738

اتفاقا اگه بری و با عروس هم بگی بخندی میگن چه عروس خوبیه اینطوری تو پیش بقیه نشون میدی که  تو قصد بدی نداری خواهرشوهرتم میفهمه،من تو عروسیام بازنداییام خیلی رقصیدم کلی بگو بخند داشتیم

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹

اگه رفتنی شدی یه لباس شب شیک بپوش لباسی که عروسی خواهرزاده یا برادرزاده خودت میپوشی

عمه و خاله و زندایی و زنعمو فرقی ندارن با هم باید شیک باشن