2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
روشن کننده هیدروکینون مدیلن خیلی خوبه کجاهات جوش داری من که همه جاااا😢

تاپیکاتو خوندم منم کمرم،صورتم،با سن ،رون،بازو ای خداااااااا من من پلیکستیکم واسه همین جوش میزنم شما مشکلت چیه؟

آرامش
تاپیکاتو خوندم منم کمرم،صورتم،با سن ،رون،بازو ای خداااااااا من من پلیکستیکم واسه همین جوش میزنم شما ...

من پوستم خیلی حساسه هرچی میشه جاش میمونه

دستامو که شیو میکردم با ژیلت بعدش جوش میزد منم یه مدت دستکاری کردم جاشون موند خیلی زیاده

حالا صورتم نیست اما بدنم خیلیه

اصن روم نمیشه لباس باز بپوشم حتی

چند سالته؟ مجردی؟

من پوستم خیلی حساسه هرچی میشه جاش میمونه دستامو که شیو میکردم با ژیلت بعدش جوش میزد منم یه مدت دستک ...

منم از بچگی پوستم حساس بود ولی بعد یه مدت بهتر شدم از سن 22سالگی تا الان که 26سالمه هی جوش میزنم 

نه نامزد دارم خجالتی میکشم بدنمو ببینه توام همینجوری؟

آرامش
2740
منم از بچگی پوستم حساس بود ولی بعد یه مدت بهتر شدم از سن 22سالگی تا الان که 26سالمه هی جوش میزنم&nbs ...

منم ۲۴ سالمه

آخ آخ منم همینم تا الان همش خودمو قایم کردم

چکار میکنی؟ لباس باز اینا میپوشی؟

من خیلی سختمه همش میشینم غصه میخورم

منم ۲۴ سالمه آخ آخ منم همینم تا الان همش خودمو قایم کردم چکار میکنی؟ لباس باز اینا میپوشی؟ من خیل ...

نامزدت نمیدونه لک و اینا داری؟

نه باز نمیپوشم بهش گفتم ولی نشونش ندادم میگه واسم مهم نیست خوب میشی ولی میدونم که واسه همه مردا مهمه

آرامش
نامزدت نمیدونه لک و اینا داری؟ نه باز نمیپوشم بهش گفتم ولی نشونش ندادم میگه واسم مهم نیست خوب میشی ...

نه نمیدونه چیزی نگفتم یا لباسم پوشیده بوده یا کرم پودر زدم

والا میگن نباید ایرادی اگه هست جلو مردا بگی 😕

اگه بگم میخواد حساس شه 

منم میدونم واسه مردا مهمه اما خب چکار کنیم 

اول همه خودمون داریم اذیت میشیم

چیزی نگفت بهت؟ که چرا اینطوری شده و اینا؟؟؟

خیلی زیاده واسه شما؟ منظورم اینه پر رنگه؟ واضحه چطوریه؟

آخه من بدنم مو هم زیاد داره نمیدونم چکار کنم حالا پامو لیزر کردم فعلا فقط

نامزدت نمیدونه لک و اینا داری؟ نه باز نمیپوشم بهش گفتم ولی نشونش ندادم میگه واسم مهم نیست خوب میشی ...

یه بار فقط یه کم از بازومو دید گفت چرا دستتو خراب کردی گفتم پوستم حساسه شیو کردم دیگه چیزی نگفت

میدونی حتی اگه طرفمونم چیزی نگه آدم خودش سختشه معذبه

نه نمیدونه چیزی نگفتم یا لباسم پوشیده بوده یا کرم پودر زدم والا میگن نباید ایرادی اگه هست جلو مردا ...

لیزر کردی رفت؟ قهوه ای دیگه لکام معلومه بهش گفتم میدونه وایه جوشه میگه مهم نیست میره کاریم میکنیم تو تاریکی نذاشتم بعدش ببینه 

آره لکام زیاده  

آرامش
لیزر کردی رفت؟ قهوه ای دیگه لکام معلومه بهش گفتم میدونه وایه جوشه میگه مهم نیست میره کاریم میکنیم تو ...

لیزر مو کردم پامو

چون حس کردم ممکنه بعد شیو پاهامم لک بشه سریع لیزر کردم

کاش دستامم همون اول لیزر میکردم😢😢😢

ماهم تاریکی😐 خیلی بده کلا اعتماد به نفس ادمو میگیره

2706