2733
2734
عنوان

عکس چیدمان فریزر

| مشاهده متن کامل بحث + 5681 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی پرش میکنی لابد

نه تا نصف بیشتر یه کم ولی نمیدونم چرا ترک بر میداره بعد اینکه یخ میزنه.تاحالا تو پلاستیک اب منجمد کردین میشه؟

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
2728
من جای ماست میزارم  فقط نباید خیلی پر کنیش

من قبلاً میذاشتم میترکید دیگه نمیذارم 

یادم نیست زیاد پرش کرده بودم یا نه 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
من جای ماست میزارم  فقط نباید خیلی پر کنیش

اگه عکس ببینی جای ماستم گذاشتم طبق اول ولی الان دیدم ترک برداشته

2738
حالا من هیچ وقت نون نمیزارم

حتما به نونوایی نزدیکی یا نون تو دسترست هست

من قبلاً میذاشتم میترکید دیگه نمیذارم  یادم نیست زیاد پرش کرده بودم یا نه

حالا چرا انقدر يخ گذاشتي تو فريزرت يه طبقه كامل فقط يخ داري

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
نه تا نصف بیشتر یه کم ولی نمیدونم چرا ترک بر میداره بعد اینکه یخ میزنه.تاحالا تو پلاستیک اب منجمد کر ...

من اره همش تو پلاستیک میذارم‌ ظرفهای مربع ماست هست از اونا استفاده میکنم نیازی نیست زیر آب بگیری تا یخش  کنده به به لبه هاش فشار کوچولو وارد کنی بهش جدا میشه.هنوز پارسالی ها رو دارم الان عکسشو میفرستم.

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
حالا چرا انقدر يخ گذاشتي تو فريزرت يه طبقه كامل فقط يخ داري

😂چون این چند وقته زیاد مهمون داشتم وگرنه خودمون از آبسردکن یخچال آب میخوریم و آب یخ نمیخورم 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2706