2733
2734
چند روز پیش نینیمو که بردم آتلیه فلاش شدید و مستقیم زدن تو چشمای نازش.هرچی گفتم نمیخواد و بسه گوش نکردن.....از اون موقع خواب و خوراک ندارم دارم میمیرم یعنی ضرر داشته؟اونقدر چشماش تیز و قویه ....اما الان ...یعنی ضعیف شده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه عزیزم چیزی نمیشه. من که دخترم رو شش ماهگی و یکسالگی و دوسالگی بردم آتلیه اگر قرار بود چیزی بشه خدای نکرده می شد.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
ای بابا
من دخترم تو 5 ماهگی بردم 150 تا دقیقا عکس گرفت همش هم فلاش زد اعصابم خورد شد ولی الان اصلا
10 ماهگی هم بردم
1سالگی هم بردم(25روزپیش)
الانم دارم میبرم واسه عید
انجام کلیه امور عایقکاری در تهران مشاوره و بازدید رایگان 09123340970
منم نگرانی تورو داشتم تو اینترنت سرچ کن! نوشته هیچی نمیشه. نگران نباش. من خودم از نوزادی چند بار فلش زدم تو چشمش. البته ناخواسته...خودش یهو برگشت تو دوربینو نگاه کرد..... آتلیه هم دو بار بردم. فعلا که ماشالله یه چیزایی رو تز دوردست میبینه که ما نمیبینیم.
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔