2733
2734
عنوان

چرا کسی نمیاد کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 187 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نمیدونستم معتاده تازگی ها فهمیدم قرص اعصاب میخورم حالم خوب نیست فقط وفقط بچه هام رو میخوام حاظرم ...

عزیزم به حرفای من گوش نده.

من دلم خیلی پره از پدر و مادرم.

ولی شرایط شما خیلی فرق میکنه طلاق بگیر.

💚باخدا می رقصانم تمام دنیا را به ساز آرزوهایم...😉
2728

توی زندگی من فقط وسیله هستم من تو دلش هیچ جایی ندارم جلوی برادراش مادر پدرش خرد میکنه همش توهین فهش تاکی تا چه زمان شاید مرگ برای من تنها راه چاره باشه

همش ترک میکنه دوباره به بهونه ای میکشه خیلی سخته توی سن کم از همه چیز خسته شدم همش میگم کاشکی این کار رو میکردم کاشکی اون کار رو میکردم خیلی حالم خرابه

[QUOTE=92136861]من همیشه ب مادرم میگم و گریه میکنم. میگ

عزیزم شما خونتون جداس خلاص شدین رفتین شما چرا نموندین پیشش ؟چرا چون شما هم حق زندگی دارینو مادرتونم تا این سن صبر کرده جونیشو عمرشو شادابیشو داده باید درکشون کنین همه حق زندگی دارن 

خوبه قاضی نشدی پس🤣🤣🤣🤣 همه از دم حکمشون گیوتین بود🤣🤣

به خدا زنه اومده با پنج تا بچه و یکی تو شکم و شوهر از کار افتاده و سن بالا، درآمدشونم فقط یارانه و کمک کمیته بهش میگم چرا تو که وضعیتت اینه چرا بچه دار شدی دوباره باور کن تو چشم هام زل زده میگه به تو چه مگه خرجشو تو میدی 😲😲😲 بعد طبقه طبقه اداره رو میرفت بالا گریه و زاری که بچه هام یه ساله گوشت نخوردن کمکم کنید یکی دوتا هم نیستند ها روزی صدتا اینجوری 😲😲😲😲 باور کن حکم بعضیاشون اعدام با گیوتینه😡😡😡😡 البته منظور من استارتر نیست ایشون فرق میکنه وضعیتش

فاطی ام❤️
2740