2737
2734

دوستای گلم همه حرفا تموم شده و همه چیز طی بعضی دیدار ها تو مهمونی ها و.. گفته شده. بنظر من ک واسه جمع بندی حرفا و حرف زدن بزرگای خانواده یه جلسه لازمه آدم بره خونه عروس. داداشم میگه این زمونه دیگه خواستگاری معنی نداره‌.

لطفا نظر بدین چون خیلللللی مهمه ؟ 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

باید برید خونشون

خواستگاری معنی نداره چیه!!!

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

مگه میشه بدون خواستگاری? خانواده دختر خانم شاید بهش بر بخوره 

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊

خوب بالاخره یه جلسه محترمانه باید با گل و شیرینی تشریف ببرید اونجا به حرف داداشت گوش نکن خانواده دختر انتظار دارن

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

خواستگاری هم معنا نداشته باشه بله برون معنا داره!!!!هم احترام به خانواده دختره هم توافقات نهایی انجام میشه واسه مهریه و تاریخ عروسی و ....!

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2738

اره دیگه 

بگیدمیخاهیم رسم هارابه جابیاریم

شایدنرفتنتون بهشون بربخوره وبگن احترام نذاشتن بهمون وتوی نظرشون تغییرکنه

حتمابریدیک جلسه بگیدبرای قرارهاوتاریخ عقدواینها

یعنی دختر و خانوادش انتظار ندارن که برین؟

نه والا. عجیبن کمی. میگن همون محضر

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
مگه میشه بدون خواستگاری? خانواده دختر خانم شاید بهش بر بخوره 

نه بر نمیخوره بهشون میگن همون محضر همو میبینیم!!!!

2706