2752
2734
عنوان

نمیدونم عنوان شو چی بنویسم فقط بیائید نظر بدین خواهش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 162 بازدید | 28 پست
وای چقد مهربونی .... یعنی میشه آدمها اینقد خوب باشن؟ 😭 من خیلی وقته فکر میکنم هیچ خوبی تو دنیا نمون ...

قربونت بشم بی تعارف گفتم

بگو کدوم شهری میایم کمکت اگه نزدیکمون بودی

میشه واسه خونه دار شدنمون صلوات بفرستین؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
[QUOTE=92071750]کی زایمانته؟[/QUO ۲۳ همین ماه ان شاءالله 

شرمنده که امتحان دارم اگه تیر بود یا 1 ماه قبل به خدا پا میشدم می اومدم ابجی گلم

انشالا که زایمان راحتی داشته باشی

دقیقا همینطوره... منم سعی میکنم دوباره شروع کنم نماز خوندن و قران رو ... خدا کمکم کنه ...‌از همه تون ...

انشاله خدا ارامشی بهت بده ک نتونی مثلش رو تودنیا پیدا کنی عزیزم.خدا اگه یه قدم بری طرفش صدها قدم میاد سمتت شک نکن.خودشم توقران گفته.

شرمنده که امتحان دارم اگه تیر بود یا 1 ماه قبل به خدا پا میشدم می اومدم ابجی گلم انشالا که زایمان ر ...

اشکالی نداره .... همین که گفتید واقعااااا زیاد خوشحال شدم کلی انرژی مثبت به من دادید فداتون بشم... خدا بزرگه  من به حرف مهتاب جون گوش میدم... دست به دامن خدای میشم... حتما ی راهی نشونم میده

[QUOTE=92072958]انشاله خدا ارامشی بهت بده ک نتونی مثلش رو تودنیا پیدا کنی عزیزم.خدا اگه یه قدم بری طرفش صدها قدم 

برای شما هم‌‌همین دعا را میکنم مهتاب جونمممم... مرسی که وقت گذاشتید ... میبوسمت آبجی خوشگلم قربونت برم....

اشکالی نداره .... همین که گفتید واقعااااا زیاد خوشحال شدم کلی انرژی مثبت به من دادید فداتون بشم... خ ...

انشالا که خدا پشت و پناهت میشه

امید و توکلت به خودش باشه

گره ی مشکلتو از یه جا که فکرشم نمیکنی باز میکنه گلی

من سر این جمله جونمم میدم انقدر اعتقاد دارم بهش

انشالا که خدا پشت و پناهت میشه امید و توکلت به خودش باشه گره ی مشکلتو از یه جا که فکرشم نمیکنی باز ...

خداییش قلبم خیلی راحت تر شد تا قبل از گذاشتن این تاپیک داشتم میموردم.... ان شاءالله  هر چی از خدا میخواهید بهتون بده....

هنوز انسانیت و خوبی هست 

کاش میشد چند تا دوست خوب مثل شما داشتم در کنارم ...❤❤❤❤ بازم ممنونم

عزیزدلم کاش همشهریت بودم می اومدم پیشت 

منم هر بار که حامله میشم مادر شوهرم یادش میاد ناز و قهر کنه الان ۴ ماهه که فهمیده یه تماسم نگرفته حتی نوشو هم ببینه منم میگم گور پدرش من محتاجش نیستم 

مامانمم نمیتونم زیاد روش حساب کنم چون وسواسه و رفته خونه جدید دخترمو میزارم اونجا عصبی میشه 

مجبورم دخترمو الانم مهد بفرستم خودمم با این شکم سرکار میرم شوهرمم مدام سرکاره تمام زندگیم شده استرس اما اصلا خودمو نمیبازم

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
خداییش قلبم خیلی راحت تر شد تا قبل از گذاشتن این تاپیک داشتم میموردم.... ان شاءالله  هر چ ...

محتاج دعاتم خواهری به خدا اعتماد کن همیشه و همه جا هواسش بهت هست

حتی جایی که اصلا فکرشو نمیکنی

بلند شو بلند خودتو جمع و جور کن خواهری

یکم به خودت برس

با پسرت بازی کن اگه بیداره شوهرتم اگه اومده خونه یکم بگو و بخند باهاش

دنیا ارزش یک ثانیه ناراحتیتم نداره

خدا خودش بزرگه

عزیزدلم کاش همشهریت بودم می اومدم پیشت  منم هر بار که حامله میشم مادر شوهرم یادش میاد ناز و قه ...

آخه عزیزم ... درک میکنم واقعا سخته.... منم از امروز دردهام شروع شده فکر کنم تنهام تو خونه.... شوهرم گفت اگه دردت بیشتر شد زنگ بزن تا بریم بیمارستان ‌..منتظرم ‌ببینم چی میشه.‌‌‌ برات دعا میکنم عسلم ان شاءالله که همه یی مشکلاتت برطرف بشه توکل ات به خدا باشه من تنها امیدم خدا است

محتاج دعاتم خواهری به خدا اعتماد کن همیشه و همه جا هواسش بهت هست حتی جایی که اصلا فکرشو نمیکنی بلن ...

من از شما ی دنیا ممنونممممممم

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹