2737
2734

سلام .... میخام امشب یکم درد دل کنم باهاتون... چون واقعا هیچ کسی نیست باهاش حرف بزنم یکم خالی شم... چند ماهه خیلی افسرده و ناراحت شدم... امروزم فقط با گریه گذشته... میدانید چرا تو ماه نهم بارداریم هستم.. از همون اولش که مادر شوهرم فهمید باهام قهر کرد که چرا باردار شدم.. تا حالا از دستش دارم عذاب میکشم چون بچه دوست نداره.ی دختر چهار ساله دارم به اونم اصلا محبت نمیکنه.. و خواهر شوهرم که تو ی آپارتمان زندگی میکنیم هم باهام قهره... بی دلیل، خانوادم پیشم نیستن تو ی شهر دیگه هستند... از تنهایی دارم دق مرگ میشم واقعا احساس میکنم خفه میشم...موندم کی بیاد پیشم موقع زایمان.. شوهرمم مثل قبل خوب نیست بیخیاله... همش سر کاره.... خیلی دلم گرفته‌.. امروز زیاد گریه کردم دلم برای پسرم میسوزه... .... آیا گریه امروزم خیلی رو نی نی ام تاثیر گذاشته؟؟؟ باید چی کار کنم از دست این استرس و گریه ها خلاص شم؟؟؟ تو رو خدا بگید گریه تو ماه نهم چ اثری رو نی نی داره؟ 😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

غصه نخور عزیزم. خیلی از خانواده شوهرها هستن که اینطورین. همش هم از رو حسادته چون خوشبختی و چیزهای خوب رو فقط واسه دختر خودشون میخوان.

با خدا درد دل کن. 🌹

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2728

خواهر شوهر و مادر شوهر همون بهتر ک نباشن پیشت 

بیشتر اذیت میکنن تا کمک کردن 

اصن غصه نخور ابجی جون 

منم تو شهر غریب تنها فقط همراه شوهرم بودم تو زایمان اولم روز بعد زایمان خودم پا شدم همه کارای خودمو و دخرمو کردم 

بعد یک ماه هم رفتم دوباره دانشگاه 

الان دخترم سه سالشه تا الان تنهای تنها بودم 

تنها بودن دلیل نمیشه بیشنی گریه کنی قوی باش ابجی گلم 

انشاالله زایمان راحتی داشته باشی🌼🌼🌼

عزیزم زیادحرص نخور دلت گرفته ولی بیشترازاین خودتو ناراحت نکن...مادرشوهرت بچه دوست نداره که نداره به اون چه مربوط این تصمیم وخواست تو وشوهرت بوده وقراره خودتون از این نعمت لذت ببرید این روزا اکثر مردا افتادن فقط دنبال کار فشار روشونه عزیزم خودت سعی جو خونتو شاد کنی ماخانوما همیشه از شوهر انتظار داریم ولی خودمونم میتونیم شادی ایجادکنیم

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  

بنظر من فقط وفقط ب خدا توکل کن.سعی کن قران بخونی ک عجیب ارامش میده بهت البته بامعنی وتفکر

من ی مدت بود رفت وامد داشتم,باچن تادوست ک فقط,حرف ببر,بیار,بود وازتوحرفای ادم یچیزی درس مسکردن باعث دعوا وکدورت.سعی کردم باهیچ کی رفت وامد نداشته باشم فقط دوست خوب,ک اونم کم پیدا میشه.گفتم کی,بهتر ازخدا میتونه باادم دوست باشه.حالم خیلی,بهتر شد.یاد خدا ارامش عجیبی,بهم داد

2740
بنظر من فقط وفقط ب خدا توکل کن.سعی کن قران بخونی ک عجیب ارامش میده بهت البته بامعنی وتفکر من ی مدت ...

آره وقتی از همه دل میبری فقط خداست که آرومت میکنه 

من یه مدت نمازنمیخوندم به پوچی رسیدم دوباره برگشتم خداروشکر

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  
آخی عزیزم ،موقع زایمان زنگ بزن ب مامان بگو ی چند روزی بیاد پیشت بمونه، آخه دلیل و  منطقشون چیه ...

مامانم خارج از کشوره... مامان بابام از هم جدا شدن نامادری دارم اونم نمیاد... نمیدونم از نوه بدش میاد به قول خودش ۴۲ سالشه ولی مطمئنم بیشتر از چیزیه که میگه.  خیلی بی رحم هستن خیلی..😔

کدوم شهری؟ اگه بهم نزدیک باشی خودم میام مراقبت میشم

وای چقد مهربونی .... یعنی میشه آدمها اینقد خوب باشن؟ 😭 من خیلی وقته فکر میکنم هیچ خوبی تو دنیا نمونده 

آره وقتی از همه دل میبری فقط خداست که آرومت میکنه  من یه مدت نمازنمیخوندم به پوچی رسیدم دوباره ...

واقعا حا ادمو خوب میکنه من بارها شده بریدم اما دستمو گرفته وبلند شدم.خداروشکر ازخدا میخام دستمو ول نکنه ک عجیب بهش محتاجم.چون تو این دنیای وا نفسا هیچی نمیتونه ارومت کنه هیچی

واقعا حا ادمو خوب میکنه من بارها شده بریدم اما دستمو گرفته وبلند شدم.خداروشکر ازخدا میخام دستمو ول ن ...

دقیقا همینطوره... منم سعی میکنم دوباره شروع کنم نماز خوندن و قران رو ... خدا کمکم کنه ...‌از همه تون التماس دعا دارم