2733
2734
عنوان

عکس+این کفشا تابلو نیست واسه عروسی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 935 بازدید | 53 پست
آره خیلی درازه تون موقع مد بوووود

ببخشید شرمنده آقا هستید؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

من از کفش دراز و براق برای مرد اصلا خوشم نمیاد

البته سلیقه شما مهمتره 🌹

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه چیه؟!ما هم نخدیدیم همسرم خودش خرید     من فقط کت شل ار و یه لباس سفید براش خ یدم همین

خب خودش میگه نگیر خرج اضافه نکن ولی میگیرم همه گفتن داغونه😂😂

از    99/10/1 تاپیک نمی‌زنیم تا سایت درست بشه. کمپین #جومع 🤗
2728

شبيه اين كفشا كه دوستمون گفته براي  عقدش بوده خيلييييي بهتره 

عزيزم به نظرم حتما براش كفش بگير اينا خيلي قديميه اين همه خرج كردين ١٥٠ تومن ديگه م روش

كاربري قديميم " zho1==ژوان "بود  اما..... !!!!!!  مهم نيست اين نيز بگذرد
2738
كفش عقدش خيلييييي بهتره  عزيزم به نظرم حتما براش كفش بگير اينا خيلي قديميه اين همه خرج كردين ١ ...

راست میگی مرسی

از    99/10/1 تاپیک نمی‌زنیم تا سایت درست بشه. کمپین #جومع 🤗

مال شوهر من این شکلی بود

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...

زیاد مهم نیست اگه نمیتونی یا خرجتون بالاس،اشکالی نداره،من همسرم زیاد اهل کتاب و شلوار نیست بیشتر اسپرته،حالا همون کفشهای پنج سال پیش عروسیمون رو روی همه ی کت شلواراش میپوشه،اسپرت زیاد مسخره اما کت و شلواری چون زیاد استفاده نمیشه نمیخره،اصلا تیپش انقد باکت و شلوار جذابه ک کفشش زیاد بچشمم نمیاد،تمیز نو باشه کافیه بنظرم

دختر پاییز
نع اینا کفشای همسرمه😑

ببخشید شرمنده چه اشکالی داره حرف بقیه که مهم نیست مهم خودتونید که راضی باشید اگه نمیتونید بخرید بپوشه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
مگه چیه؟!ما هم نخدیدیم همسرم خودش خرید     من فقط کت شلوار و یه لباس سفید براش خریدم همین

بالاخره برای دختر کلی وسیله میخرن مگه میشه واسه داماد نخرید

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
خب خودش میگه نگیر خرج اضافه نکن ولی میگیرم همه گفتن داغونه😂😂

واااای چ نامزد خوبی شوهرمن ک همه چیز نو میخواست😐اینجورک معلومه زیاد استفاده نکرده،ولی بخری بهتره خوشحال میشه😂

خـدایا شکـرت❤ دلبندم بند بند دلت را به خـدایی بسپار که بیشتراز من هوایت دارد❤😊
2706