2733
2739

راستی چجوری جرات میکنیین برین اخه منم خیلییییی دوست دارم برم ولی میترسم هپاتیت و ایدز و....بگیرم

من باردارم دوست دارم برم. ضررش خیلیه؟

برف هفت سالگی ام را به خاطر صدای مادرم دوست داشتم که می گفت پاشو ببین عجب برفی اومده برف ده سالگی را به خاطر تعطیل شدن مدرسه و خوابیدن کنار  مادرم حتی یک ساعت بیشتر. برف چهارده سالگی را به خاطر تشویش امتحانات .برف هجده سالگی را به خاطر استرس کنکور و آینده !! برف بیست سالگی را به خاطر عاشقی . هیجان عشقی که در ذهنم تا ابد ادامه داشت اما از برف بیست و پنج سالگی به بعد برف ها فقط سرد بود و سرد بود و سرد…… و خاطراتی که هرگز تکرار نخواهد شد……

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برو یه جای مطمئن من پیش دوستم رفتم تاحالا نشنیدم هپاتیت آدم بگیره یا ایدز چون هرکسی یه سوزن مخصوص برای خودش داره و بهش میدن نگه داره خواست ترمیم. کنه بیاره 

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖

اشتباه ترین کار زندگیم همین بوده . انقد که تبلیغ دیدم اینستا وسوسه شدم رفتم واسه میکروبیلدینگ . ولی همش دروغ . فک کن همونجا که هاشور مویی میکنه عکستو میگیره میذاره اینستا. یه هفته بعد که زخمت خوب میشه  انقد بد میشه که نگو ... 

اشتباه ترین کار زندگیم همین بوده . انقد که تبلیغ دیدم اینستا وسوسه شدم رفتم واسه میکروبیلدینگ . ولی ...

من چون ابروهام کم بود رفتم وگرنه نمیرفتم 

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
2738

من انجام دادم هم سایه زدم هم میکرو کردم هم هاشور همش انجام دادم اگ ابروت کمه حتمن انجان بد خوشگل میشی  سوزن ارایشگر جلو خودت عوض میکنه و اینکه بهت میده برای ترمیم نترس عزیزممممم