2733
2739

امروز صبح دمای بدنم اندازه گرفتم ۳۷.۷ امده بود ۳۴ درد سینه هام کم شده دیروز بتام روی۶۲ بود 

شاید میخاد سقط بشه بعد پنج سال حامله شده بودم خیلی میترسم

وقتی دمام میاد پایین پریود میشدم امروز هفت روز که عقب انداختم

عزیزم نگران نباش شما ممکنه تو بارداری هر ماه حالت عادت ماهانه رو تو تایمش داشته باشی من عین نه ماه هر ماه سرموعدم درد داشتم 

هر چیزی به غیر از خونریزی در بارداری طبیعیه نگران نباش از بارداری لذت ببر استرس سمه برات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خون ریزی ندارم تا دیشب خیلی گرمم بود شکمم گرم بود امروز صبح دیدیم خیلی سردم دمای بدنم گرفتم از۳۶.۷ ا ...

عزیزم سرد و گرم شدن بدن طبیعیه اصلا فکر بد نکن

باور کن اگه اروم باشی حتی اگر اتفاق بدی هم درکمین باشه نمیفته 

خدا خودش داده خودشم نگه میداره بهش اعتماد کن 

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
2738

عزیزم دور شکمتو با چادر ببند رحمت فقط گرم بمونه بعدم بعضیا امکان داره تو بارداری افت فشار داشته باشن نگران نباش هیچی نیست

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

چادرم محکم نبدی

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
تو رو خدا برام دعا کنید الن نشستم دارم گریه میکنم

عزیزم چیکار دمای بدنت داری😂😂😂

منم بعد ۴ سال خدا بهم نی نی داد سعی کن ب هیچ منفی فکر نکنی

ارامش خیلی مهمه😍

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

وقتي بچه بخواد سقط بشه 

اتفاقا دماي رحم بالا ميره 

اصلا همچين چيزي نيست خانمي خيالت راحت 

از طرفي سوره ☘️حجرات☘️ بخون مانع از سقط ميشه 

توكلت به خدا باشه 

روز زايمان به امروزت ميخندي 😉

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
2706