2733
2739
عنوان

داد زدن

| مشاهده متن کامل بحث + 175 بازدید | 34 پست
میدونید چیه خونه مامانم اینا که میریم با یکی از خواهرام و بابام جور نیست .و اطرافیان هی پیله میکنن ک ...

به اطرافیانتون تذکر بدین . بچه رو نباید تحت فشار بذارن . اجازه ندین اینکارو کنن . از نظر شماکه بزرگی چیزی نیست اما واسه اون بچه فشار روحیه که به مرحله ای میرسه که واسه تخلیه عصبانیتش داد میزنه . چون نمیتونه صحبت کنه مجبوره داد بزنه تخلیه بشه . به هیچکس حتی عزیزترین کست اجازه نده اسیب بزنه به روان بچت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونجور بچه نیست که حرف گوش نکنه ها البته من همش با آرامشو تشویق کاری میکنم حرف گوش بده ولی داد و بید ...

اشکال نداره مادر هرکار بکنه بچه یادش میره، گاهی برای یک تربیت درست سختگیری واجبه 

فاطی ام❤️
2731
اشکال نداره مادر هرکار بکنه بچه یادش میره، گاهی برای یک تربیت درست سختگیری واجبه 

شما رو چه اساسی همچین حرفی میزنی؟ مگه بچه دوساله چی میفهمه . اتفاقا پدرمادر سختگیر بچه هاشون گوشه گیر و منزوی میشن در بزرگسالی . هرچیزی متعادلش خوبه

مادر بودن خیلییی سخته

خیلی سخته مخصوص بخش تربیتیش ...باید خیلی مواظب حرکات و رفتارات باشی ...اگه هی سرش داد بزنی یه بچه پرخاشکر فقط بزرگ میشه ...

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2738

عزیزم چرا فکر میکنی یادش میره من یبار بچم سه سالش بود زدمش الان که۷سالشه هنوز یادشه میگه تو منو دوست نداشتی بچه ها یادشون نمیره فقط دوست ندارن یاداوریش کنن

وای نگو دلم لرزید اینجوری گفتی 😢

ناراحت نکن خودتو عزیزم . مطمءنا هیچکس به اندازه شما گل پسرتو دوس نداره . اما ازفردا جز با زبون محبت با هیچ زبان دیگه ای باهاش حرف نزن . ابدا هم اجازه نده کسی بچتو تحت فشار بذاره واسه بوس کردن و..

عزیزم چرا فکر میکنی یادش میره من یبار بچم سه سالش بود زدمش الان که۷سالشه هنوز یادشه میگه تو منو دوست ...

احتملا به ناحق خورده که فراموش نکرده 😆 اما گاهی که نرمش جواب نده سختگیری واجبه، بچه های الان خیلی بی ادب و گستاخ شدن البته بلانسبت، چون یکسره هرچی خواستن همون بوده، من فقط تونستم سه ماه توی یک مهد کودک دووم بیارم😥😥

فاطی ام❤️
2706