2737
2734
عنوان

ایا اینا علائم بازداریه؟اونایی ک باردارید علائمتون چیا بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 54 پست
علائم بارداری هم  که شبیه پریودیه بایدصبرکنی  لک نداری؟

سلام من امروز ۷ روزه که از موعد پریودم میگذره ۳ روز لکه های خیلی خفیف و کم رنگ صورتی خیلی کم رنگ و قهوه ای خیلی کم رنگ اونم توی روز یکی دوبار داشتم بعد گفتم خب دارم پریود میشم اهمیت ندادم حالا همون چند لکه بود و قطع شد فردا ب ب چک میزنم بنظرتون ممکنه باردار باشم؟

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از جمعه ی پیش تا انروز همش حالت تهوع وبی حالی  چشام سیاهی میره شاید بخاطر روزه ست،و شکم درد البته نمیدونم معده ست جیه چون تا الان معده درد نداشتم واسه همین نمیدونم کجام میشه،ترشحم دارم،زیر شکمم طرف راستم امشب درد میکنه،نمیدونم چمه😭😭😭😭😭😔😔😔😔

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28
2731
منم بعدیکسال ونیم شروع کردم ... الان سه ساله عروسی کردم

انشاالله دامنت شه عزیزم صلوات فرستادم واست

من اقدام نکردم و نمیکنم هنوز چون شرایطشو نداریم هنوز دعا میکنم خدا. به وقتش بهمون بده

خدایاشکرت
منم بعدیکسال ونیم شروع کردم ... الان سه ساله عروسی کردم

منم ص۶ موعدمه یعنی فک کنم ۱۳هس ولی چون گاهی سه روز عقب میفته من همون ۱۶ هم رو میگم منم دارم میمیرم از انتظاره امروز یکم استرس دارم من کمرم درد میکنه بی حالم دلم یکم درد میکنه تخمدونامم تیر میکشه 

خلاصه ی زندگیه خیلیامون‌.......👇.                                                                                                  اولینباری که دلت میشکنه💔 ، اولین باری که یه تلخی رو توی زندگیت مزه می کنی 😣، اولین باری که با درد آشنا میشی ...فریاد میزنی🙁 ، حال بدت رو به همه نشون میدی 😔، درون و بیرونت با هم آوار میشه ، به غریبه و آشنا متوسل میشی واسه درد دل کردن و آروم شدن ...تهش اینه که هربار توی آینه ضعیف ترین موجود دنیا رو میبینی از خودت و احوالِ پریشونت بیزار میشی !یه مدت که بگذره ...دوزِ دردا و تلخیا و شکست ها که بره بالاتر ، زخم های عمیق تر رو که حس کنی کم کم ساکت میشی و میریزی تو خودت ...یه نقابِ درجه یک برای خودت انتخاب میکنی و میزنی به صورتت میشی شادترین نسخه ای که خدا میتونست ازت بسازه☺                                                                   👸امسال تولدم ارزو کردم که سال بعد تولدم دیگه ارزوهای امسالمو نداشته باشم ❤❤خدایا ارزوهامو بروارده کن .......
2740
سلام من امروز ۷ روزه که از موعد پریودم میگذره ۳ روز لکه های خیلی خفیف و کم رنگ صورتی خیلی کم رنگ و ق ...

اره حتما حامله باشی معلوم میشه

💜تواستعاره ای هستی از تمام حس های خوب دنیا💜💞💞💞💞💞💞