2737
2734
عنوان

ادمای خیلی رک!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 395 بازدید | 37 پست

بعضی آدما رفتارای بدی که با بقیه دارن با خودشون بشه قاطی میکنن من ازین افراد بعد از ازدواجم به وفووووووور دیدم 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رک بودن رو با بیشعوری اشتباه نگیریم 

این که بگیم مثلا من فلان غذا رو دوست ندارم راجب احساسات شخصی خودمونه و رک بدونه

ولی اگر راجع به دیگران بدون اینکه نظر بخوان اظهار نظر کنیم این رک بودن نیست بیشعوری.مثلا چرا موهاتو اینجوری کردی بهت نمیاد چرا بچه دار نمیشی چرا ازدواج نمیکنی اینا بیشعوریه 

شما رک بودی کارت درسته اون خانم بیشعور بوده.از آدم بیشعور چه انتظاری داری

2731

متنفر از ادمای بی ادب و زیادی رک...

مثلا یکی یچیزی میخره قشنگ نگاه میکنن تو چشمش میگن چقد زشته خب اخه یکی نیست بگه به تو چه نکبت زشت اون قیافته...

دختر عمه های من زیادی بی ااااادب و رک هستن انقد بدم میاد اه اه

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
متوجه نيست حرفاش رك هست منم گاهي رك حرفمو ميزنم طرف ناراحت ميشه بعدها ميفهمم برام عجيبه چرا ناراحت ...

سر همون ک گفت اسم پسرت قشنگ نیس خیلی گریه کردم

واقعا دلمو شکست

میشه برام صلوات بفرستید که اراده پیدا کنم تا به خواسته های دیرینه م برسم🙏🏻
متنفر از ادمای بی ادب و زیادی رک... مثلا یکی یچیزی میخره قشنگ نگاه میکنن تو چشمش میگن چقد زشته خب ا ...

اره من موندم وقتی از یکی نظر نمیخای واس چی نظر میده

فقط ادمو دلزده میکنن

خیلی بده‌کارشون

توکوچه دم در میشینی که اینقدرررر باهاش گررم میگیری ؟؟؟

ن مادرشوهرم تو خونشون روضه میگیره همش اونجا میبینمش

2740

اون بیشعوره ببین اگه یکی مثلا از من نظر بخاد ک موهام خوشرنگه یا ن یا این تیپ بم میاد یا ن اگه ازنظرم خوب نباشه میگم ن ولی دخالت نمیدم خودمو واسه خودم نظر بدم یا بگم بچت زشته

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
اره من موندم وقتی از یکی نظر نمیخای واس چی نظر میده فقط ادمو دلزده میکنن خیلی بده‌کارشون

یکی از دختر عمه هام تو جمع راجب یچیز من نظر میداد گفت هانیه پولتو بردی ریختی تو چاه اومدی خیلی زشته من گفتم خب سلیقه ایه دیگه هرکی یچیزی میپسنده گفت نه نه اخه خیلی زشته من جواب ندادم ده بار تکرار کرد خییییلی زشته‌.

دلم میخواس خففففش کنم

اخر سرمو برگردوندم نگاش نکردم دیگع کثافت حسودو

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
رک بودن رو با بیشعوری اشتباه نگیریم  این که بگیم مثلا من فلان غذا رو دوست ندارم راجب احساسات ش ...

اخه با بعضی حرفاشون واقعا دل ادمو میشکنن

یکی از دختر عمه هام تو جمع راجب یچیز من نظر میداد گفت هانیه پولتو بردی ریختی تو چاه اومدی خیلی زشته ...

😂😂😂

کاش جوابشو میدادی

اونم از بیشعوریشونه این چیزایی که اینجا نوشتم و راجه به فرق رک بودن و بیشعوری بهشون بگید 

دوباره بهش بگم برمیگرده میگه چقد تو رکی!!

کلا نمیشه باهاش دهن ب دهن شد

مخصوصا ک جلوی مادرشوهرم هم همیشه هم صحبت میشیم

2706