2733
2734
عزیزم چیا داری که بفروشی بزار دیوار ۲۰تومن بالای تابلو بده طلافروشیا کمتر میخرن

چجوری ..برنامه دیوار را دارم ولی اینی که شما گفتیا بلد نیستم.میشه توضیح بدی

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
اگه میتونی صبر کن بعد ماه رمضان بفروش

جدی میره بالاتر؟

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم ظهری نگاه کردم ۴۱۹

اگر می‌خواهید یک نفر را بکشید پیشنهاد میکنم اول به او محبت کنید، خاطره بسازید، ساعت ها با او وقت بگذرانید، غافلگیرش کنید به هر بهانه ای،شادی اش را باعث شوید، برایش سنگ صبور باشید.... اینگونه زندا اش میکنید................. و دقیقا زمانی که به جز شما کسی را در زندگی اش ندارد رهایش کنید.... او را در بدترین شرایط زندگی اش.. درست وقتی که به شما بیش از هر کس دیگه ای نیاز دارد تنها بگذارید... ودر آخرین مسیجتان برایش آرزوی خوشبختی بکنید...... شک نکنید او خواهد مرد.... هر روز از نو می‌میرد و تا عمر دارد آن آدم سایق نمی‌شود.............................. وقتی که درست زیر پاهایشان لهت کردند بالای سر میگذارنت به عزت و شرف لا اله الا الله............. خوشبحال سنگ که نداره دل تنگ........................                       زخم که قدیمی بشه یا میشه ماندگار یا میشه یادگار💔
2731

اگر بدهکاری مجبوری بفروشی. پس به اینکه گردن میشه فکر نکن‌.

شما طلا فروشی بری از قیمت تابلو کمتر میخرن.اما من دیدم تو دیوار بعضیا آگهی میکنن تا چند درصد بالاتر از قیمت تابلو و معامله رو تو طلافروشی انجام میدن.برای اینکار و اینکه کسی بهتر اطمینان کنه باید فاکتور داشته باشی

کسی اینجا هست که سر در بیاره؟

جدی میره بالاتر؟

اره الان بازار راکده.من خودم دیروز تو بازار بودم میخواستم طلا بخرم.طرف اشنامون بود میگفت بهترین وقت اومدی برا خرید بعد ماه رمضان میره بالا.کلا ماه رمضان راکد میشه

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
چجوری ..برنامه دیوار را دارم ولی اینی که شما گفتیا بلد نیستم.میشه توضیح بدی

طلافروشی بخوای طلاهاتو بفروشی کمتر ازت میخره ولی اگه بزاری دیوار برات بهتر کسی که میخواد طلای دست دوم بخره ازت میخره هم به نفع شماست هم اون.قیمت طلای روز +۲۰هزار تومن دیگه اون طرف پول اجرت مالیات نمیده

ميشه عكس بذاري اينجا؟

راستش پیش خودم نیس خونه مامانمه ..خونه خودم شراگتیه .با مادر شوهر و جاری و همه یجا زندگی میکنیم .مادرم برد پیش خودش چون قبل اینجا چیز گم شده بود

اره الان بازار راکده.من خودم دیروز تو بازار بودم میخواستم طلا بخرم.طرف اشنامون بود میگفت بهترین وقت ...

اها

تهرانی؟النگوهم داری؟

نه اصفهان...اره چارتا النگو نازک تزیینی ..یه تک پوش

2706