2733
2734
اخه مگه میشه جا به جا بشه عزیزم

واقعا اینقدر براتون عجیبه این اتفاق؟

تا حالاخیلی اینطور شده. چون همه مردم بین ماه های قمری ماه رمضانبراشون مهمه و بهش توجه میکنن متوجه نمیشن تغییرات بقیه ماه ها رو

ببین خانومی در واقع نمیشه برای ماه قمری یه تقویم از قبل درست کرد چون نمیشه پیش بینیش کرد که اون ماه 29 روزه ست یا 30 روزه. ماه های قمری بر اساس ماهِتوی آسمون هستن. یعنی هر وقت ماه دیده بشه میشه اول ماه، هر وقت ماه دیده نشه میشه آخر ماه. ولی این چرخش ماه به دورزمین یه روال ثابت نداره.

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
نميدونم هيجي از اينا بعيد نيست شايد اينم بياد

دوست عزیز اول ماه قمری روف قط ایران تعیین نمیکنه یه سر به سایت ناسا هم بزنین براتون مشخص میشه.

رحلت امام که قطعا برای ناسا مهم نبوده!

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست عزیز اول ماه قمری روف قط ایران تعیین نمیکنه یه سر به سایت ناسا هم بزنین براتون مشخص میشه. رحلت ...

يعني متوجه نشدين شوخيه ؟؟؟؟؟🧐😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳

شكلك خنده به اون واضحي اولين كامنتم گذاشتم 🤔🤔🤔

يعني متوجه نشدين شوخيه ؟؟؟؟؟🧐😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳 شكلك خنده به اون واضحي اولين كامنت ...

چیزی که گفتم در جواب پست دومتون بود که فرمودین هیچی از اینا بعید نیست نه پست اولتون. 

2742
چیزی که گفتم در جواب پست دومتون بود که فرمودین هیچی از اینا بعید نیست نه پست اولتون.  

پست اول شوخي بود كه با استارتر كردم وقتي كسي پست اول متوجه شده باشه خب پست دوم هم ادامه اشه من حتي فكر كردم شما متوجه شوخي شدين كه ريپلاي كردين به حالت استفهام انكاري سوال كردين و در جواب شوخي من شوخي  بوده