2733
2734
عنوان

چگونه همسر خود را ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5674 بازدید | 33 پست
با اجازه ی تنبل جون :چگونه شوهر خود را روانی کنیم!

1. غذای شور و سوخته جلوی شوهرتان بگذارید و قبل از اینکه به غذا لب بزند بگویید : اینقدر بدم میاد از مردایی که از غذای زنشون ایراد می گیرن!

2. هروقت شوهرتان برای شما دسته گل خرید ، بگویید : اِ ، باغچه همسایه چه گلهای قشنگی داره ! چرا کندیشون ؟!

3. هر وقت شوهرتان برای شما حرفای عشقولانه زد ، به طرز فجیعی از ته حلق بگویید : هوووووووووووووووووق

4. هر وقت مادر شوهرتان منزل شما دعوت بود ، به او محل نگذارید و بروید توی اتاقتان روزنامه بخوانید

5. هر وقت دیدید شوهرتان مشغول تماشای مسابقه فوتبال می باشد ، به بهانه تماشای عمو پورنگ

، سریع کانال را عوض نمایید

6. دائماً در حضور شوهرتان ، از عرضه و توانایی های مردان دیگر تعریف کنید !

7. برای تولد شوهرتان ، مسواک وخمیر دندان کادو بگیرید و بگویید که عزیزم امیدوارم صد سال زنده باشی و دیگه هیچوقت دهنت بوی گند نده

8. اگه شوهرتان با کلی قرض و قوله و وام گرفتن ، برای کادوی تولدتان یک عدد پژو 206 آلبالویی خرید ، با دلخوری بگویید: اگه با خواستگار قبلیم ازدواج می کردم حتما برام یه ماکسیما می خرید !

9. هروقت دیدید که شوهرتان با خیال راحت خوابیده است ، برای ضد حال زدن به او بگویید : عزیزم میدونی اگه الان مهریم رو مطالبه کنم باید بری گوشه زندان بخوابی ؟!

10. هر 5 دقیقه یکبار به محل کار شوهرتان زنگ بزنید و بگویید : عزیزم فقط می خواستم مطمئن بشم که تلفنت مشغول نیست و حواست جمع کارته !

11. هر سال در سالگرد ازدواجتان به همسرتان بگویید : عزیزم ، انگار همین چند سال پیش بود که در یک لحظه خر شدم و بله رو گفتم !

12. از همسرتان معنای عشق را بپرسید و بعد از اینکه 2 ساعت عشق را تفسیر کرد و برایتان داستان های عشقی تعریف کرد ، به او بگویید : ابله ! عشق یه چیزی مثل کشک و دوغه ، دروغه خُله ، دروغه

13. هر وقت ، شوهرتان رازی را برایتان گفت و از شما خواست که پیش خودتان بماند و به کسی نگویید ، سعی کنید ، کسی از دوستان ، فامیل و همسایه ها نماند که این راز به گوشش نرسد !

14. دائما به شوهرتان بگویید : ولی خودمونیم ها ، تو بیریخت ترین خواستگارم بودی !

15. هر وقت به دلیل عمل به توصیه های بالا ، شوهرتان تصمیم به طلاق دادن شما گرفت ، با توجه به قحطی شوهر در جامعه ، با چشمانی پر از اشک به او بگویید : منو ببخش عزیزم. و بعد از اینکه کاملا خر شد ، عمل به توصیه های بالا را از نو تکرار نمایید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ارامیس جون اخه ادم برای این چیزا کمبود محبت میگیره.من که اینقدر پرو ام با این چیزا از رو نمیرم پا به پاش میرم عزیزم.باید تو زندگی با این چیزا حال کرد نه گریه.

افتاب جون با اجازت اینایی که گفتی رو تو تاپیک چگونه لج شوهر تان را دربیاورید میزارم اینم لینکش.
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=88359
من تنبل نیستم,فقط یکم حال ندارم...
2728
2738
خییییییییییییییللللللللللللللللللیییییییییییییییی با حال بود. فاز داد.

کیف کردم. دوتاش خوب بود. ولی مردا جدی جدی این کارارو می کنن ها......

اونوقت مای بدبخت (دور از جون شماها) برای حرص دراوردن اونا چقدر نقشه می کشیم.....
من به دستای خدا خیره شدم ......معجزه کرد😍
2706