2737
2739

دوستان اطرافتون کسی هست که استخدام نیروی انتظامی باشه؟ میخواستم ببینم این راسته که یه دفعه به مامور نیروی انتظامی ماموریت میدن که یکسال بره یه شهر دیگه؟ الان یه خواستگار واسه خواهر من اومده که نیروی انتظامی کار میکنه، شنیدم که ممکنه گاهی بهشون ماموریت بدن که برن یه شهر دیگه زندگی کنن، میخواستم ببینم این واقعیت داره و اینکه چند بار بهشون اینجور ماموریت رو میدن؟ آیا واسه شما یا اطرافیانتون پیش اومده همچین چیزی؟

بله

عزیزم ماموریت نیست منتقلیه ک چهار سال باید بریم یجای دیگه 

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

بله 

یه تاپیک جامع زدم از مشکلات زندگی با شوهر نظامی ، متاسفانه ترکوندنش

🔷️در عجبم از رفتار زنان،که از خدای به این بزرگی، فقط"یک شوهر"میخواهند، و از شوهر به آن درماندگی، "همه دنیا را"  😂😂
پدرتون نیروی انتظاامی بودن؟ خیلی سخته زندگی تو شهرهای دیگه؟

من اون موقع نبودم بعدش ک مستقر شد ی جا دنیا اومدم

دختر خالمم با ی نظامی ازدواج کرده خیلیمراضیه مشکلی نداره

اکثر فامیلامون نظامین منم میخاستم برم‌تو نظام ک باردار شدم

اگه ادم خوبیه رد نکنه الکی.چندسال اینطوریه زیاد نیست

2706