2737
2734

بچه هاااا آموزشگاه زبان شکوه رو میشناسید؟ جالبه اینهمه شعبه تو کشور داره ولی هرچی میگردم کسی دربارش نظر نداده کلا.

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من میشناسم تهران ساکن هستم توی نارمک  خیابون۴۶متری غربی شعبه داره که دخترونه هس من پونزده سال هس که اونجا میرم گرامرش عالییه ولی مکالمه اش خوب نیس

پسرونه اش توی چهارراه سرسبز هس فکر کنم 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
بستگی داره کدوم شعبه. من شکوه رفتم دو سه ترم. خوب نبود. خیلی سال پیش

شکوه تو تهران شعبه پونک رو خبر ندارید؟ 

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
بله.میشناسم.آموزشگاه معتبریه

ممنونممم

2738
دارا  سارا رو میگی

چی شده؟ 

من خیلی سالها پیش میرفتم و خوب بود. کتاباش با کتابای آموزشگاه های دیگه فرق میکرد اونموقع. الان دیگه نمیدونم چجوریه. آموزشگاه زبان به خود اون شعبه و اساتیدی که میاره هم بستگی داره. فقط به اسم اون آموزشگاه نمیشه گفت خوبه یا بد

من میشناسم تهران ساکن هستم توی نارمک  خیابون۴۶متری غربی شعبه داره که دخترونه هس من پونزده سال ه ...

۴راه تلفن خونه رو می گید؟من خیلی سال پیش شنیدم خوبه. دوستم اونجا  می رفت. 

اصلا  نشنیدم اسمشو. من میخام برم جهاد دانشگاهی   خیلی از اساتیدم تعریفشو کردن

من اخه سطحم پایینه از یه طرف فک میکنم هرجا برم برام مفیده. اولین بارم هست میخوام برم کلاس هی نزدیکیش وسوسه ام میکنه . آره کاش جهاد یه ذره نزدیکتر بود

من خیلی سالها پیش میرفتم و خوب بود. کتاباش با کتابای آموزشگاه های دیگه فرق میکرد اونموقع. الان دیگه ...

ممنونم. تهران شعبه پونک رو نمیشناسید؟ الان تاپ ناچ و سامیته و کل دوره بزرگسالانش 24 ترمه که برام یه کم عجیبه اینقد طولانی. ممنونم عزیزم. 

2706