2752
2734
عنوان

همسرم میخوادتوافقی جداشدیم کیاتوافقی جداشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 2437 بازدید | 144 پست

میفرستنتون پیش مشاور اگر جواب داد که هیچی نداد هم مشاور امضا میکنه برای دادگاه و طلاق

از نگاهای اطرافیان نترس مردم راجب همه چرت و چرت میگن اصلاااااا اهمیت نده 

عوضش سعی کن موفق باشی و با اعتماد ب نفس که کسی نتونه چیزی بگه

برای همه هم نشین توضیح بده نذار کسی دخالت کنه تو زندگیت

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

طلاق توافقی زود انجام میشه اما ب نظرم مهریتو بگیر یعنی چی ک نمیتونم ب عنوان زنم قبولت کنم مگه الکیه مهرتو بگیر حتی اگه شده شیش ماه ی سکه

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
بگو نمیخوام طلاق میخوای خودت برو وقتی بره می بینه باید مهریه رو یکجا بده اجرت المثل بده دیگه حرف ط ...

حرف طلاق نمیزنه؟دیگه اون زندگی میشه؟که برای مهریه بمونه و علاقه نباشه؟

همسرت غلط کرد عین ادم بشینین باهم زندگیتونو بکنین،ی مدت از هم دور بمونین،یا حتی تو خونه زیاد جلو چشمش مباش و روزه ی سکوت بگیرجلوش همه چ درست میشه،مگ ی زندگی راحت ب دست اومده ک راحت بخاین از دستش بدین؟

اونم مرده عصبانی بوده خون ب مغزش نرسیده،ب حرفش بها نده

بگو من طلاق نمیخام خودت برو طلاق بده

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
ببین اصلا جدا نشو من خیلی ها رو میشناسم تو همین نی نی سایت یعداز طلاق پشیمون شدن

خب وقتی منو نمیخوادچیکارکنم میترسم گم جدانمیشم وگیردادن واذیت کردنش شروع بشه وبگه خودت طلاق نگرفتی

افرين

نمیدونم یسریا چرا فکر میکنن طلاق یه گناه بزرگه که فقط برای همسایس

چرا انقدر کسی که طلاق گرفته رو آزار مبدن

خب وقتی منو نمیخوادچیکارکنم میترسم گم جدانمیشم وگیردادن واذیت کردنش شروع بشه وبگه خودت طلاق نگرفتی

آخه چرا میگه طلاق

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤