2752
2734
سلام خانما اینجا یه نفری یه دکتری رو معرفی کرد من ٣هفتست از توصیه هاش استفاده کردم عالی جواب داده چون مشکلات منم درمان قطعی نداشت ولی این خانم دکتر با روشش حلشون کرد هرکی خواست گفتم بگم بهش شمارش اینه: ٠٩١٩٥٧٩٣٠١٣بهش پیام بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من بله بارداری دومه به زور دارو پریود میشدم مجردی ولی طب سوزنی مشکلمو حل کرد پیش غدیر محمدی میرفتم ب ...

طب سوزنی؟؟؟ چه جالب!!!

چجوری؟ هرکس رفته پیشش باردار شده یا شما خوش شانس بودین؟

طب سوزنی؟؟؟ چه جالب!!! چجوری؟ هرکس رفته پیشش باردار شده یا شما خوش شانس بودین؟

معمولا طب سوزنی از ریشه مشکل رو حل میکنه نمیدونم کیا بخاطر بارداری رفتن پیششون اما اکثر دوستام بخاطر هر مشکلی که تو حیطه کار طب سوزنی بوده رفتمن جواب گرفتن

من پریودم منظمه موی زایدم ندارم تک و توک روی چونم ولی با آمپول گونال اف اچ ام جی فولیکولام زیاد رشد ...

شما تخمک تولید کردی؟؟سایز فودلیکولهات چند شد؟؟؟ورمان کردین؟حامله شدی؟