2752
2734
عنوان

دلم میخواد ازدواج کنمممم

| مشاهده متن کامل بحث + 1007 بازدید | 79 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به منم بگو،برای کسی میخوام

چهل روز به نیت هدیه به حضرت رقیه دو رکعت نماز مثل نماز صبح بخونید و بعد از نماز سر به سجده بذارید و ۶۹ مرتبه یا رباه بگید بعد سر از سجده بردارید و حاجتتون رو بخاید

ان شاالله درست میشه

من خودم نتیجه گرفتم

چهل روز به نیت هدیه به حضرت رقیه دو رکعت نماز مثل نماز صبح بخونید و بعد از نماز سر به سجده بذارید و ...

شما که مرد هستین چطور درست شد خودتون می رفتیم یکی رو میگرفتین☺

الهم عجل لولیک الفرج .....💔💗💗💗❤❤❤🙏 امسال باید حاجتمو ازت بگیرم اقا جووون❣❣❣❣
2731
والا زیاد هم آزادی نیست😞

چطور ازادی نیست؟؟بابا وقتی متاهلی ۴کلام چت که با خواهرتم میکنی مجبوری پاکش کنی که یه وقت اقا از یه کلمه حرفی که زدی با خواهرت ناراحت نشه یا گیر نده ولی مجردی دیگه نمیخواد چیزی از گوشیت پاک کنی والله

چطور ازادی نیست؟؟بابا وقتی متاهلی ۴کلام چت که با خواهرتم میکنی مجبوری پاکش کنی که یه وقت اقا از یه ک ...

خب همسر خوب که باشه این مشکلات هم نیست ..

الهم عجل لولیک الفرج .....💔💗💗💗❤❤❤🙏 امسال باید حاجتمو ازت بگیرم اقا جووون❣❣❣❣

مهم خوب ازدواج کردنه نه حتما ازدواج کردن.  ادم مجرد باقی بمونه بهتره تا با بعضی اقایون ازدواج کنه متاسفانه اصلا هم نمیشه فهمید که چطور آدمهای هستن تا وارد زندگی باهاشون نشدی....خیلی ها تو نامزدی یا دوستی یا حتی عقد خوب هستن اما سر خونه زندگی که میرن افتضاح انگاری قبلا فقط پیام بازرگانیش بود

مهم خوب ازدواج کردنه نه حتما ازدواج کردن.  ادم مجرد باقی بمونه بهتره تا با بعضی اقایون ازدواج ک ...

دقیقا منم نمیخوام با هرکسی ازدواج کنم یا با ادم دم دستی که همه جور امتهانی کردن میخوام پاک سلام باشه

دقیقا منم نمیخوام با هرکسی ازدواج کنم یا با ادم دم دستی که همه جور امتهانی کردن میخوام پاک سلام باشه

انشالله کیس دلخواهت برات پیدا میشه ... میگن خداوند هر انسانی رو آفرید جفتش رو هم آفرید تا باهم به آرامش برسن ولی متاسفانه ادم ها با انجام بعضی کار ها به جفت واقعی خود نمیرسن و هیچ وقت هم به آرامش نمیرسن.