2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر فرحناز مرادقلی هم خوبه توی سروش

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2731

دکتر خودم بودن.هم سز میکنن هم طبیعی.باردارهم که هستی نوبتت میدن ولی اگه برای زنان میخواستی دوسه ماه دیگه نوبت میدادن

خدایا فقط خودت😔 تو خوب میدونی پشت و پناهی جز تو ندارم.خدایا ولم نکن😭
سزارین

دکتر کریمی خودش کلینیک داره 

برا طبیعی شیوا امینی و زهرا جعفری پور

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
2738
من خودم دکتر خوشه مهر میرم. کسی پیش ایشون رفته؟ راضی بودین؟ 

میگن خیلی دکتر خوبیه ولی من ازش خاطره بد دارم زنداییم رفته بود پیشش بهش گفته بود بچت عقب افتادس سقط کن...زنداییم نرفت سقط و گفت به دنیاش میارم الانم بچش سالمه🙄ولی خیلی تعریفشو شنیدم

من برای زایمان میخام، مطبشون شلوغ نیس خیلی؟ 

دکتر بصیرت که خیلی شلوغ نیست.من دو تا سزارین پیشش رفتم خیلی هم راضی بودم.بیمارستان میلاد و غرضی زایمان میکنه.دکتر رضوانی هم نوبتاشو خیلی خوب و با نظم میده اونم بیمارستان مهرگان و میلاد زایمان میکنه

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)