2752
2734
عنوان

صیغه یا عقد ....بعد طلاق و بعد گلوله

| مشاهده متن کامل بحث + 3277 بازدید | 163 پست
نجفی تو اعترافاتش گفته که زنش بهش خیانت میکرده و هرچی ازش خواسته ترک کنه زنه قبول نکرده حتی گفته طلا ...

اگر خیانت کرده بود نیاز به رضایت نبود برای طلاقصد بار طلاقش داده بود

دیدین چقدررسمی وشیک وپیک تو آگاهی جلوپاش پاسدن ودست دادن وایشونم نیشش تابناگوشش بازبود!!!!؟

نه ناراحتی نه غمی نه دستبندی 😐😐😐😐😐😐

بعدم که گفت خودشوانداخت رومن واسلحه آماد بود درشد

اونوقت نه یکی نه دوتا ۵تاااااا

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سوال مهم تره اینه که چرا ما ادما راجع به موضوع و کسی ک از دیروز معروف شده انقدر راحت نظر میدیم و قضاوت می کنیم و طرف عاشق پول و ثروت شده و..... 

شما ۱ روز اون خانومو از نزدیک دیدی انقدر راحت قضاوتش می کنی؟؟؟؟ اصلا می دونی موضوع اصلی چی بوده؟؟؟؟

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
من کار به قضاوت ندارم چون اصلا نمیدونم دقیق چی به چی بوده. اما یه نفر وقتی خودش اعتراف به قتل میکنه ...

چای اون هم  بعد از ظهر ماه رمضان!! سه فنجان چای!!! اونجا کسی نبود امر به معروف کنه

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
2731
من فک نمیکنم زنه هم همچین بی تقصیر بوده باشه ها😐

دقیقا،اون خانوم اگه دلش برا مالیات دهنده های تهرانی میسوخت بدون حاشیه و بدون اینکه شوهرش بفهمه خیلی قبلتر ها مصاحبه کرده بود و همه چی رو گفته بود،کسی که تهدید میکنه به لو دادن خبری دنبال افشای اون خبر نیس،دنبال سهم خواهی و باج خواهیِ..

نجفی تو اعترافاتش گفته که زنش بهش خیانت میکرده و هرچی ازش خواسته ترک کنه زنه قبول نکرده حتی گفته طلا ...

نظرات شمارومیخونم قبل ازاینکه اسمتو ببینم میگم این دیگه کیه

تااسمتومیبینم میگم خب طبیعیههههههه

من کار به قضاوت ندارم چون اصلا نمیدونم دقیق چی به چی بوده. اما یه نفر وقتی خودش اعتراف به قتل میکنه ...

فردا هم مجازاتش میشه یه جریمه ی صدهزارتومنی احتمالا. یااینکه خانواده مقتول مجبور میشن یچیزیم بدن ب آقا

یدونه پسر دارم من  😍    قند و عسل دارم من  
چای اون هم  بعد از ظهر ماه رمضان!! سه فنجان چای!!! اونجا کسی نبود امر به معروف کنه

جدیا

مگه ماه رمضون نبود

شایدبعدازافطاربوده

ساعتش بایدبررسی بشه

دقیقا،اون خانوم اگه دلش برا مالیات دهنده های تهرانی میسوخت بدون حاشیه و بدون اینکه شوهرش بفهمه خیلی ...

فکر کن روابطه خارج از چارچوب هم داشتن مخصوصا وقتی که زلزله اومد تهران و اقا کیش بودن باهاشون!!

پسرم ❤❤😍😍😘😘
2706