2733
2734
عنوان

بی بی چک وقتی که

| مشاهده متن کامل بحث + 1561 بازدید | 204 پست

اگه داری الان بزن ماهم ببینیم ذوق کنیم😄😄😄

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من هر سری میرفتم دستشویی میزدم😂😂😂اصلا به تایم نگاه نمیکردم .یه عالمه بیبی چک خریده بودم .. 😁😁😁

میشه همین الان واسه منتظرا دعا کنی. خدا بچه تو سالم و سلامت بیاره تو بغلت.

اخه لامصب اونم گردن شده 😀

😁😁😁روش سنتی باید پیش بگیریم .. 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2738
میشه همین الان واسه منتظرا دعا کنی. خدا بچه تو سالم و سلامت بیاره تو بغلت.

عزززیز دلم من همیییشه اولین چیزی ک به ذهنم میرسه همییینه .. خدا به هرررر کی دلش بچه میخواد دلشو شاد کنه.. مرسی از دعای قشنگت . انشالله . .

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2706