2737
2734

سلام خانمها 

پسرم سه سال و پنج ماهشه چندتا از دندوناش سیاه شده و آبسه کرد یه مدت بردمش دندون پزشکی پیش دکتر برگریزان ایشون گفتند که باید بیهوش بشه و تا دندوناش رو ترمیم کنم اما خودم موافق نیستم چون میگن عوارض داره .کسی هست بدون بیهوشی دندون بچه اش رو ترمیم و پر کرده باشه یا دکتر می شناسید این کارو انجام بده 

عوارضش کمتر از عفونته

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ی منم همین سنه من خودم شمالم هم اینجا هم تهران هم قم بردم دکتر همشون گفتن باید بیهوش شه

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 
2728

بعدشم بیهوش بشه بهتره که دهنش عفونت کنه و درد دندون بکشه همه رو تو یه جلسه درست میکنه 

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن