2737
2734

♻️یک قوطی پلاستیکی♻️
👈برداشتنش برای ما فقط ۱ ثانیه طول میکشد
👈 ولی برای طبیعت ۴۵۰ سال!!
⚠️تجزیه قوطی های پلاستیکی در طبیعت  ۴۵۰ سال بطول می انجامد
✅ زباله های پلاستیکی را در طبیعت رها نکرده و انها را جمع آوری کنیم

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

تاسف .... تاسف 

همیشه تاپیکاتون رو دنبال میکنم 

پیتزاجان ، از این به بعد خواستی تاپیک فرهنگی بزنی عنوانت رو خواهرشوهری مادرشوهری بزن 

بنویس مادرشوهرم میخواست با آجر بزنه تو سرم 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاسف .... تاسف  همیشه تاپیکاتون رو دنبال میکنم  پیتزاجان ، از این به بعد خواستی ...

پیشنهاد خوبیه:)

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2728
پیشنهاد خوبیه:)

دلخور نباش گلی ، من خیلی دوستت دارم همیشه شما رو سرچ می کنم 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
دلخور نباش گلی ، من خیلی دوستت دارم همیشه شما رو سرچ می کنم 

عزیزمیییی

دل به دل راه داره  

عزیزمیییی دل به دل راه داره    

😘😘😘

کاربر بی ریای سایت ، مهربون و با فرهنگ دوست داشتنی 

هیچ وقت دوست نداشتی با عنوان های هیجان انگیز بری پربازدیدا همینا عزیزت می کنه 

2738
😘 😘 😘 کاربر بی ریای سایت ، مهربون و با فرهنگ دوست داشتنی  هیچ وقت دوست نداشتی با عنوان ...

حالا شمام یه تعریفی از من بکن خخخخخخخخخ 

شوخی کردم ، واقعا حرفای ته دلم بود 

حالا شمام یه تعریفی از من بکن خخخخخخخخخ  شوخی کردم ، واقعا حرفای ته دلم بود

عزیزمیییی

ایشالا نی نی گلت صحیح و سالم بیاد بغلت و تاپیک تولدش رو بزنی:*

خیلی لطف داری در حقم که انقدر تعریف میکنی

و البته متوجه لایک هات شده بودم طی یکسال گذشته:)

عزیزمیییی ایشالا نی نی گلت صحیح و سالم بیاد بغلت و تاپیک تولدش رو بزنی:* خیلی لطف داری در حقم که ا ...

شرمنده گلم ، من مجردم ، امضام 

شرمنده گلم ، من مجردم ، امضام 

:))))) عههه

پس ایشالا به هدفت برسی البته اینطور که مشخصه نزدیکه! نکنه کنکوره؟؟؟

راستی منم مجردم ؛)

:))))) عههه پس ایشالا به هدفت برسی البته اینطور که مشخصه نزدیکه! نکنه کنکوره؟؟؟ راستی منم مجردم ؛)

نه گلم 

شما چندسالتونه ؟ 

2706