2737
2734

علتش چیه ؟ نگران شدم 

ازمایش های روتین دادم  مثل تیروئید و هموگلوبین و این چیزا 

نگفتن کدومش فقط گفتن یکیش باید تکرار شه 

کسی اینطوری بود ؟

همه رو میبخشم ولی اونی که وسط رقص ولم کرد رفت با یکی دیگه برقصه رو هرگز 😖

اره عزیزم منم خودم رفته بودم آزمایش کلی داده بودم بعدش دوباره بهم زنگ زدن بایدبیای یه آزمایشی روتکرارکنی فقط بیخودی به ادم استرس میدن برامن هپاتیت بودرفتم دوباره انجام دادم خداروشکرمنفی بود

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
اره عزیزم منم خودم رفته بودم آزمایش کلی داده بودم بعدش دوباره بهم زنگ زدن بایدبیای یه آزمایشی روتکرا ...

منم استرس گرفتم . تا پس فردا فکر کنم خل شم 

اره از هپاتیت هم بینش هست 

نمیدونم والا 

ازمایشات قبلیم که چیزی نبوده

همه رو میبخشم ولی اونی که وسط رقص ولم کرد رفت با یکی دیگه برقصه رو هرگز 😖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خودت استرس نده انشالله که چیزی نیست خیالت راحت باشه

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
2731