2733
2734
عنوان

طلای بدون اجرت یعنی دست دوم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 56 پست

گرمی 500 که با اجرت بوده!!

من شنبه رفتم خرید کردم با اجرتش شد 500گرمی

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  
قشنگ ولی کلااا سبکش قدیمی و من اصلااا طلا با نگین نمیگیرم بعد کم میکنن ازش.مبارکه

مرسی گلم

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین چند گرمه بعد با7% و 9% جمعش کن

اونایی ک اجرت دارن 17% اجرت میره روش

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  
قشنگه ولی تو اینو بدون اجرت که نگرفتی، ۱۲ درصد بود دیگه آره؟ وزن اون مرواریدم کم کرد آره؟ خود مروار ...

مرواریدش اصل نیست,آره12درصد کلا گرمش 4,650هست وقتی395هزاربودخریدم

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
2731
گرمی 500 که با اجرت بوده!! من شنبه رفتم خرید کردم با اجرتش شد 500گرمی

نمیدونم والا نوشته بود بدون اجرت گفت من فقط12درصدسودمیزنم

مرواریدش اصل نیست,آره12درصد کلا گرمش 4,650هست وقتی395هزاربودخریدم

‌قشنگه ولی نگو بدون اجرت. این صرفا اجرتش کم بوده. نگفتی مرواریدشو چند حساب کرد؟

می‌خوام مطمئن شم وزن مرواریدو کم کرده.   خودت رو ترازو چک کردی ببینی پلاکش واقعا سنگین‌تره یا نه؟

ببین چند گرمه بعد با7% و 9% جمعش کن اونایی ک اجرت دارن 17% اجرت میره روش

4,650گرمه گفت فقط12درصدسودزدم,ازاین ناراحتم که نگفت دست دومه 

2740
‌قشنگه ولی نگو بدون اجرت. این صرفا اجرتش کم بوده. نگفتی مرواریدشو چند حساب کرد؟ می‌خوام مطمئن شم وز ...

مروارید رو حساب نکرد چون اصل نیست موقع وزن کردن اونمروارید وکم کرد واقعا نمیدونم چقدربود وزن طلا4,650گرمه

قشنگه ولی تو اینو بدون اجرت که نگرفتی، ۱۲ درصد بود دیگه آره؟ وزن اون مرواریدم کم کرد آره؟ خود مروار ...

مرسی چشات قشنگه

گرمی 500 که با اجرت بوده!! من شنبه رفتم خرید کردم با اجرتش شد 500گرمی

مبارکت باشه عزیزم

اسفندگرفتم گرمی 395تومن بوداز500زد

باز بالا زددده...من ۲۲ اردیبهشت خرید کردم...خود طلا گرمی ۴۵۵ بود قیمت روزش ...ب من داد گرمی ۴۶۵...ی تک پوش گرفتم....

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
قشنگ ولی کلااا سبکش قدیمی و من اصلااا طلا با نگین نمیگیرم بعد کم میکنن ازش.مبارکه

مرسی گلم

باز بالا زددده...من ۲۲ اردیبهشت خرید کردم...خود طلا گرمی ۴۵۵ بود قیمت روزش ...ب من داد گرمی ۴۶۵...ی ...

نمیدونم شایدبه خاطر نگیناشه چون باگت هست

نمیدونم شایدبه خاطر نگیناشه چون باگت هست

نگینو میخوان طلا بفروشن ب مشتری حساب میکنن...ولی مشتری بخواد اون طلا رو رد کنه حساب نمیشه...کلا سمت بی اجرتای بدون نگین برو واس پس انداره....انشالله ب خوشی استفاده کنید

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2706