2737
2734
عنوان

تورو خدا شمایی که روزه دارید مراعات زن حامله رو هم بکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 36 پست
منظورم این بود اجبار در هر کاری درست نیست اعتدال باید رعایت بشه از ده تا رستوران یکیش باز بمونه برای ...

دقیقا مخصوصا الان که خیلیا دنبال اینن از دین ایراد بگیرن و یک چیز کوچک بی اهمیت رو تبدیل به معضل کنن

عزیزم ادم از یه روز که ناهار گرم نخوره از دین زده نمیشه .یعنی ادم اینقدر باید ایمانش ضعیف باشه که به ...

آره اتفاقا همین چیزای کوچیک باعث دین زدگی میشه منی که بچه م از گشنگی جیغ میزد شیرخشکم که نمیخوره یه بچه  ی چهارماهه مگه چقدر آدم طاقت داره معلومه منه مادر بهشون لعنت میفرستم.مگه خواستم درملاعام روزه خواری کنم؟یعنی چی این حرکتا آخه.اتفاقا ما خانوادگی به تمام اصول و فروع دین اعتقاد داریم ولی این دیگه زیاده رویه وتمام باعث و بانیش باید اون دنیا جواب گشنگی و تشنگیه بچه ی منو بده

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منظورم این بود اجبار در هر کاری درست نیست اعتدال باید رعایت بشه از ده تا رستوران یکیش باز بمونه برای ...

دقیقا همینه منم نمیخواستم بشقاب برنجو وردارم  برم وسط خیابون بخورم.من کربوهیدرات نخورم شیرم خشک میشه تو استان ما تمام رستورانای بین راهی و داخل شهر بازن فقط پرده و روزنامه زدن ولی تهران واقعا نوبره یعنی اگه کار اداریه ضروری نداشتم غلط میکردم برم

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

بعضی از روزه دارا فقط توقع دارن بقیه درکشون کنن ولی خودشون ذره ای درک ندارن

اینجا خانوما میگفتن هیچ کس تو دانشگاه چیزی نخوره باید سلف هم ببندن که قبح روزه خواری نریزه میگفتم خب من که باردارم گناهی نکردم‌میگفت یه بیسکوییت بخور!

فرض کن! صبح تاغروب بیسکوییت بخورم!

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2728
کاری به شما ندارم ولی بجز سه ماه اول بارداری که مغز جنین اوج رشدش هست . خیلی ها که شرایطش را دارن تح ...

نمیدونم شاید تاحالا باردار نبودید 

من سحری باشوهرم میخورم باز صبح از خواب پامیشم ضعف دارم ! زن باردار نمیتونه هیچی نخوره واقعا

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
بعضی از روزه دارا فقط توقع دارن بقیه درکشون کنن ولی خودشون ذره ای درک ندارن اینجا خانوما میگفتن هیچ ...

فکر کنم این جور جماعت افراط و تفریطی خودشون مادر نشدن که شرایط یک باردار و زن شیرده رو درک نمیکنن

نمیدونم شاید تاحالا باردار نبودید  من سحری باشوهرم میخورم باز صبح از خواب پامیشم ضعف دارم ! زن ...

من که کلا فکم درحال کار کردمه شده حتی یک شکلات باید تو دهنم باشه وگرنه ضعفم میزنه