2733
2739
عنوان

واکسن ۱۸ ماهگی(مضرات واکسیناسیون)

| مشاهده متن کامل بحث + 410 بازدید | 50 پست
آیت الله تبریزیان رو نمیدونم میشناسید یا نه. به همون اندازه که طرفدار داره بلکه بیشتر مخالف هم داره ...

عزیزم آیت الله تبریزیان از بزرگان طب سنتی نیست ،خودش رو پدر طب اسلامی میدونه ،ای کاش میگفتن که مثلا نوه هاشون رو واکسن نزدن ،و اینکه اول قم بود بعد رفت مشهد ،حتی اگه تمام چیزهایی که میگه درست باشه که من خیلی هاش رو انجام دادم و نتیجه نگرفتم ،اینقدر انبار داروهاش رو کشف کردن که غیر بهداشتی بوده ،شاید تو نت پیدا کنی

نمیدونم والا. میگه همین ویروس باعث و بانی خیلی از بیماریها در آینده میشه

شما تحصیلاتت چیه😐

ویروس وجود داره عزیزم. واکسنشو نزنی از محیط شدیدترش رو میگیره که قابل کنترل نیست. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
توروخدا نگووووو. خیلی نگرانشم

دور از جونش 

ولی مادری نگران و عاقله که طبق اصول از جون بچش محافظت کنه. این رفتارها دوستی خاله خرسه اس

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
شما از واکسن یکسالگی بمدت ۶ماه بچت واکسینه شد و الان اون ۶ماه گذشته. همین الان دور از جون تومحیطی بر ...

دلم میخاد همه بدونن این واکسن نزدنها چه عواقبی داره یکی از عزیزانم که واکسن هپاتیت نزده بود الان هپاتیت گرفته بدون رفتار پر خطر و کل زندگیشو از دست داده ازدواج، کار و ...

خدایا حواست به من هست؟.... من که همه چیز رو بدست تو سپردم.

دکتر پسر من گفت این واکسنا تا اخر بچه رو تضمین میکنه برای یک سال دوسال اینده نیست اینا واسه۴۰پنجاه سالگیشه با من که گفتم نزدم کلی دعوا کرد البته تو آمریکا خیلی از مادرا مخالف این واکسنا هستن ولی دکتر کرمی گفت این واکسنا هنه داخلی تولید میشه وهمه رو میدوونن چی داره میزنن

بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...
2740

اين همه مريضي هايي كه وجود داره بخاطر هواي الوده سرب داخل هوا اب هاي الوده كلر بيش از حدي كه به ابها ميزنن و تغذيه نادرست هستش 

الان اكثر مواد غذايي داره ميشه تراريخته كه بايد بتونيم از سبد خانواده حذفشون كنيم 

اين جور بيماري ها بيشترم ميشه از اين به بعد با وجود توضيع گوشت ها ي برزيلي و يخ زده 

پس اين همه علت وجود داره براي انواع و اقسام بيماري ها و نازايي ها 

الكي به يه واكسن گير نديد 

تا چندين سال پيش كلي بچه به خاطر فلج اطفال و سرخجه و... ميمردن الان به خاطر وحود اين واكسنا اين بيماريها ريشه كن شده كاش واقعا هركي تو سِمت خودش كار كنه 

مثلا يه ايت الله نياد تو مباحث پزشكي نظر بده 

با اينده بچت بازي نكن واكسن ١٨ ماهگي خيلي مهمه و تا الانم خيلي اشتباه كردي كه ٢ هفته عقب انداختي 

آخه کدوم رو اصلاح کنیم کدومش بمونه. روغنمون رو با روغن شحم و کنجد جایگزین کردم ولی خیلی گرونه . از ن ...

ببین ،میگن زمان فلان امام نمک دریا بوده پس فقط همون ،اما فکر نمیکنن اونموقع که صنایع نبوده ولی الان هست و نمک دریا سرشار از سرب،،،مثل اینه که بگی اون زمان با اسب و قاطر جابه جا میشدن الان همین طور باید باشه چون ماشین تصادف داره ،،،،،وقتی خراسان بود خوردن پهن الاغ رو داشت ترویج میکرد و جالب یکی از طرفداراش بهم گفت حتما دلیلی داره که پهن الاغ نجس نیست ،،،یا مثلا. میگه کسانی که مشکل روحی دارن و صرع... اینا جنزده هستند و جلسات بخور حضرت برای رفع جن میگرفت ،،،،اینها. رو من اصلا نمیتونم هضم کنم

اين همه مريضي هايي كه وجود داره بخاطر هواي الوده سرب داخل هوا اب هاي الوده كلر بيش از حدي كه به ابها ...

ممنونم از نظرت . واقعا راست میگین همه اینها هم هست و کاریش نمیشه کرد. ولی شما از کجا دونستید که ۲هفته گذشته از واکسنش🤔

ببین ،میگن زمان فلان امام نمک دریا بوده پس فقط همون ،اما فکر نمیکنن اونموقع که صنایع نبوده ولی الان ...

پهن الاغ همون عنبرنساراست؟ آخه من شنیدم با عنبرنسارا مخالفه

پهن الاغ همون عنبرنساراست؟ آخه من شنیدم با عنبرنسارا مخالفه

بله همونه ،اینجا که یک مدت اینقدر طرفداراش دم میکردن میخوردن ،بچم مریض شد بردم دکتر ،اولین چیزی که گفت این بود عنبر نسارا بهش ندی

2706