2733
2734
عنوان

کیا دو سه ساله عروس شدن و ن بچه دارن ن کاری ن هیچی

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 79 پست
میدونم راست میگی ولی متاسفانه تنبلی و بی هدفی باید از جایی شروع کنم

اره یه تلنگر میخوای

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
بچه ها چرا انگیزه ندارین صبحها بیدار شین برین پیاده روی بعد بیاین صبحونه بخورین لباس مرتب بپوشین کا ...

من خیلی ازین کارا کردم ولی وقتی آدم هیچ جوری از خودش راضی نمیشه احساس پوچی میکنی احساس میکنی اصلا مفید نیستیو عمرت داره به بطالت میگذره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من خیلی ازین کارا کردم ولی وقتی آدم هیچ جوری از خودش راضی نمیشه احساس پوچی میکنی احساس میکنی اصلا مف ...

عزیزم من جفتشو امتحان کردم

زندگی بی نهایت پرمسغله ای داشتم حوری که یهو افتادم و فقط گفتم میخوام استعفا بدم

اون موقع هم از زندگی افتاده بودم

اصلا نمیتونی تصور کنی از مسغله زیاد وقت‌ نداشته باشی ینی چی

دیدت به زندگی باید عوض بشه

البته بنظرم کار با یاعت کاری مناسب بسیار هم عالیه

ولی باید خیلی قوی باشی که بتونی به خودتم برسی

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
2731
عزیزم من جفتشو امتحان کردم زندگی بی نهایت پرمسغله ای داشتم حوری که یهو افتادم و فقط گفتم میخوام است ...

من درکت میکنم منم با اینکه کارم پاره وقت بود ولی خیلی فشار کارشپ زیاد بود.از من میخواستن حساب کتابهای سنگینو مثل سرعت نور انجام بدم میومدم خونه از خستگی تا ۷-۸شب میخوابیدم بعد بیدار میشدم بدو بدو شام درست میکردم.حس میکنم باعث شد از کار دلزده بشم.کار سنگین حقوق ناچیز

یه صلوات برای همه نی نی سایتی ها، و برای خوب موندن حال دل خانوادمون💚

منم زندگی پرمشغله رو تجربه کردم ولی اون بهتره صبح با انگیزه بیدار میشی میری دنبال کارات دنبال هدفات ولی وقتی بیکاری میگی حالا من وقت دارم فردا انجام میدم یکم دیگه بخوابم،ی فیلم دیگه ببینم ،ی چرخی تو اینستا بزنم ی کوچولو نی نی سایت یهو میبینی شب شدو هیچی

منم زندگی پرمشغله رو تجربه کردم ولی اون بهتره صبح با انگیزه بیدار میشی میری دنبال کارات دنبال هدفات ...

من میگم توازن باید باشه

هم هدف هم استراحت و تایم آزاد

وقتی بیکار بیکارباشی کم کم حس بی خاصیتی دست میده

وقتی ام زیادی سرت شلوغ باشه نه میفهمی حال بچه رو ن شوهرو ن تمیزی خونه ن مهمونی ن فیلم ن تفریح

البته من تو مجردی و نامزدی مشغلم خیلی زیااااد بود ولی تو خونه داری نه

شما الان چیکار میکنین؟

شرمنده فراموش کردم الان بیکارین یا پرمشغله

من میگم توازن باید باشه هم هدف هم استراحت و تایم آزاد وقتی بیکار بیکارباشی کم کم حس بی خاصیتی دست ...

اره منم موافق اینم

مثلا کار دولتی که فوق العادس

بهرحال منکه ۵ صبح بیدار میشدم واقعا دنبال هیچ هدفی نبودم جز کمبود خواب

جز اینکه همسرم منو بنده خدا میبرد دم مترو خودش میومد خونه تنها صبحونه میخورد

الان که بیکارم رو ترجیح میدم به اون دوران مرخرف که نمیدونم چطوری روزامو از دست دادم

البته من بوک بلاگر هستم تو اینستا

و کتاب خوندن برام شدن مثل یه شغل و یکی از اهداف برای بیدار سدنم اینکه کتاب بخونم🤩

ان شالله همه موفق باشن

ولی باشگاه به خودی خود بی پهایت روحیه عوض میکنه

اره منم موافق اینم مثلا کار دولتی که فوق العادس بهرحال منکه ۵ صبح بیدار میشدم واقعا دنبال هیچ ه ...

بوک بلاگر چیه؟😅

2706