2733
2739
عنوان

اخلاق نامتعادل شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم باكسی چند ساله هستم خوبه ها یهو بیدلیل  چند روز یا یه هفته بیحوصله و افسرده میشه محل نمیزاره بعد خودش خوب میشه میاد طرفم. به خاطر این اخلاقش دارم ولش میكنم. یعنی دو قطبیه ؟

2728
نمیااااااااد  

خودت برو بگو شوهرم اینجوریه چی رفتاری کنم باهاش

میدونی جهنم چیه؟میگن موقع مرگ چیزی که هستی چیزی که میتونستی باشی رو ملاقات میکنه.   و هیچ چیز جهنمی تر از اون لحظه نیست!...🌋
منم باكسی چند ساله هستم خوبه ها یهو چند روز یا یه هفته بیحوصله و افسرده میشه محل نمیزاره بعد خودش خو ...

دوره افسردگیشون بیشتر از یه هفته هست. توی نت در موردش سرچ کن، با این چیزا اصلااا ااا نمیشه قاطعانه گفت که. 

امیدوارم نباشه

2740
خودت رو سرگرم کن ی مدت دور باش تا بهت نزدیک بشه ببین درست میسه ایا  کلاس برو تفریح اگر میذاره

سه ساله اینجوری زنذگی کردم خودمو سرگرم میکنم تا بعد یه هفته دو روز خوب میشه دوباره میره تو فاز خودش و کم محلی میکنه بی دلیل

ایلا دوقطبی میدونی چیه 

اختلال دو قطبی نوعی بیماری روانی است که در آن حالت شما میان شیدایی و افسردگی در نوسان است. در فاصله میان این دوره ها شما دوره های سالم را دارید. این حالتها، فاز شادی و شعف ، فاز شیفتگی و شیدایی و فاز افسردگی خوانده میشوند.

میدونی جهنم چیه؟میگن موقع مرگ چیزی که هستی چیزی که میتونستی باشی رو ملاقات میکنه.   و هیچ چیز جهنمی تر از اون لحظه نیست!...🌋
دوره افسردگیشون بیشتر از یه هفته هست. توی نت در موردش سرچ کن، با این چیزا اصلااا ااا نمیشه قاطعانه گ ...

اره بیشتر یه هفتس. یه بار بهم گفت دست خودم نیست یهو خیلی بیحوصله میشم 

2706